Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Жіночі претензії в ліжку
Жінки часто мовчать про те, чим вони незадоволені під час заняття сексом. Вони прикушують губи і терплять. Мабуть, бояться, що чоловік або коханець, спокійно вислухавши всі претензії, розвернеться і піде до тієї, яку зможе задовольнити, не вислуховуючи при цьому те, що йому так не хочеться чути.

«Оголошую вас чоловіком і дружиною!» або як добитися весілля
З почутої в кафе розмови двох подруг: «Моя проблема банальна – "вінець самотності". Скажеш, потрібно йти до чаклуна або екстрасенса? Вже ходила. Але ніхто не може допомогти. Кожного разу, коли я прив'язуюся до людини, готова все для нього зробити і навіть сказати "так", він тут же зникає з горизонту. Що ж це, як не "вінець самотності"?»

Офісний лямур
Чоловік мрії - він непередбачуваний. Ніколи не знаєш, де перетнуться ваші долі: у суспільному транспорті або на вечірці у друзів, в магазині або в клубі... І нерідко доленосна зустріч відбувається на роботі (що не дивно, оскільки там ми проводимо третину свого життя), в ході так званого службового роману.

Що робити, якщо твій чоловік не хоче сексу?
«Не зараз, у мене болить голова», – так раніше жінки відмовлялися від виконання подружнього обов’язку. Тепер щось схоже збентежено бурмотять чоловіки, вимотані на роботі.

Секс по годиннику
Сексологи вже давно відмітили, що задоволення від сексу в різний час доби сильно відрізняється. Одні і ті ж ласки залежно від години жінка сприймає по-різному. Тому подивися на годинник і подумай, що ти можеш отримати від партнера в даний момент і що сама можеш йому запропонувати.

Обережно: перший секс залишає генний слід
Секс займає людські розуми впродовж всієї історії людства. Ще б, адже ми влаштовані так, що він є головним стимулом для продовження роду людського на землі!

Побачення всліпу: шість секретів успіху
Впродовж декількох років психологи вивчали поведінку подружніх пар і характер їх взаємин. Результат їх досліджень вас здивує: на питання, як вони познайомилися, більшість пар відповіли: «Нас звели знайомі».  

10 кращих жіночих відмазок
Хочемо ми того чи ні, але абсолютна більшість жінок впевнена, що чоловіки істоти по суті своїй брехливі і перевиховати їх складно. І навіть той факт, що чоловіків серед святих все-таки більше, ніж жінок, жодним чином цю впевненість поколивати не в силах.

Поцілунки
Поцілунки - найдостовірніший спосіб дізнатися, чи дійсно ви пара. Бувають - і навіть досить часто - випадки, коли вони виявляють несумісність людей.

Ідеальна коханка
Будь-яка жінка знає, яким повинен бути ідеальний чоловік на цю тему і п\'єси створювалися, і пісні співалися. З ідеальним коханцем теж проблем немає принаймні, нам добре відомо, яким він повинен бути. А ось якими якостями повинна володіти жінка, що претендує на звання "ідеальної коханки"?

Чоловіки в Мережі: тактика знайомства
Ви до цих пір вважаєте, що знайомства в Інтернеті – це щось несерйозне або ризиковане? Ви безнадійно відстали від життя і від моди! Тим часом, за оцінками найбільших британських шлюбних агентств Fisher і Catwalk до 30% шлюбів у Великобританії останніми роками укладаються після знайомства через інтернет.

Чому виникає сексуальна дисгармонія в шлюбі?
Не секрет, що для більшості замужніх не перший рік жінок, секс з найбільшої насолоди перетворюється на смутний подружній обов'язок.

Цікаво!: Як обручки впливають на статеве життя?
В день весілля молоді обмінюються золотими перстенями. І ніхто не бачить в цьому ніякої загадки. Такий звичай. Але загадка все ж таки є.

Як помиритися з коханим?
 Ну, от і все. Всі найстрашніші слова сказані, претензії прийняті і начебто гнів сам собою змінився на милість. І хочеться знову нормальних відносин. Але ж потрібно зробити перший крок, а так не хочеться.

Чоловічі сексуальні фантазії і їх значення
Може, це комусь і здасться дивним, але чоловіки теж люди. Не всі, звичайно, і не завжди, але переважно все ж таки люди. А людині властиво бути слабкою, бажати, мріяти і придумувати.

SEX-інстинкт: від знайомства до ліжка
Жінки використовують секс, щоб одержати любов, а чоловіки використовують любов, щоб одержати секс. Не пам'ятаю, хто першим висловив цю ідею, але сьогодні вона вже перетворилася на крилатий вираз.

Психологія відносин: 19 таємних і явних бажань чоловіка
Начебто ми всі з однієї планети, і походимо з одного і того ж роду (людського), а часом здається, що зовсім-зовсім різні. І справа тут зовсім не в статевих ознаках: первинних або вторинних.

6 правил сексуальної розмови
На думку психологів, сексуальна розмова між партнерами має подвійну користь. З одного боку - це дуже дієвий спосіб спілкування між двома партнерами, що допомагає у встановленні міцних довірчих відносин.

Жінки приховують невірність краще за чоловіків
Перелюбства трапляються скрізь. Проте дослід, проведений у Великобританії, виявив цікаву географічну закономірність. З\'ясувалося, що уміння не попадатися на адюльтері залежить від місця мешкання.

9 типів любові між чоловіком і жінкою
Учені не відставляють спроб скласти ясну і повну класифікацію людських взаємин. Британські психологи вирішили проаналізувати природу взаємин чоловіка і жінки.  В результаті психологи склали нову типологію любові, яка включає 9 видів.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7