Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Секс і аромати
Відомо, що рослини володіють величезною життєвою силою. Якщо вміти правильно ними користуватися, вони можуть благотворно вплинути на ваше здоров'я. І не тільки на здоров'я...

5 причин несерйозного відношення чоловіка
Несерйозні відносини — немов слабо заварений чай: ні смаку, ні задоволення.

Він сам заговорить про весілля!
Закоханість, романтичні побачення, потім все частіші зустрічі, можливо, навіть спільні поїздки і відпочинок - у ваших відносинах з коханим все чудово. Окрім одного - він не пропонує вам вийти за нього заміж.

Весна... Закохуйся і кохай!
Ти кидаєш погляд на парочки, що обнімаються, і із зітханням відвертаєшся. Весна. А ти знову одна. Так хочеться закохатися і втратити голову! Не варто сумувати. Можливо, для того, щоб знайти своє щастя цією весни, потрібно поглянути на світ трошки інакше, ніж раніше, і спробувати змінитися самій?

Секс по крові
Американським вченим вдалося пояснити зв'язок між групами крові сексуальних партнерів і їх фізичною сумісністю. Ось, що з цього вийшло.

Як не портрапити в пастку ревнощів..
Більшість чоловіків не виносять активного вторгнення коханих жінок в особисте життя, особливо, стеження: перевірки кишень, прослуховування телефонних дзвінків, вимоги звітів «де був?». Нерідко затримки коханого після роботи і відчужений погляд пов'язані з простим бажанням побути наодинці з самим собою.

Почати з чистого листа?..
Ви були разом, любили один одного, але потім розлучилися. Пройшов час. Біль трохи утихнув, але надія на щастя не померла. І ви вирішуєте спробувати відродити любов. Чи можливо почати відносини знову, переписати їх з чистого листа?

Жінка очима чоловіка
Більшість жінок, виходячи заміж, вважають себе єдиною і неповторною для свого чоловіка. Але це не завжди саме так. Деколи, через якийсь час дружина дізнається, що в голові у чоловіка присутній ще один, і як виявляється, ідеальний образ. Що це за персона? 

Його подарунок і його характер
Роблячи нам подарунки, чоловіки навіть не здогадуються про те, що в ці моменти розповідають про свій характер і відношення до нас більше, ніж могли б сказати словами. Не йдеться про речі, подарувати які ми попросили самі. Показові випадки, коли чоловіки вибирають подарунок за власною ініціативою.

Чи любите ви жінок?
Чого хоче жінка? Щоб її любили, опікувалися, іноді спонсорували. Чоловік по своїй природі створений для подвигів. Так, слабка стать цим зовсім безсовісно користується. Що поробиш? Це чоловік повинен першим заводити знайомство або знайомства, якщо на всіх його вистачить. Це він повинен шукати собі коханок, а не вони його.

Секс: він вимагає такого...
Ви займаєтеся сексом не вперше, і не вперше він натякає на те, що непогано б спробувати. А далі слідує пропозиція зробити таке, що для вас завжди здавалося неможливим, неприємним, таким, що виходить за рамки. Відмовитися навідріз або все ж таки ризикнути?

Ваша перша ніч
Знайомство, флірт, залицяння, побачення - так починаються практично всі відносини. Поступово ви знайомитеся все ближче, все більше подобаєтеся один до одного. З кожним кроком ви наближаєтеся до одного з самих хвилюючих моментів у відносинах між чоловіком і жінкою – першої близькості.

Жіноче щастя
Статистика, надана сексологами, виглядає досить сумно: приблизно тридцять відсотків жінок ніколи не відчували розрядки при сексуальній близькості з чоловіком, а п'ятнадцять відсотків досягали вершини блаженства украй нерегулярно.

Чи є життя після сексу?
80% чоловіків після сексу відчувають себе зовсім виснаженими, вкрай знесиленими й засинають через кілька хвилин після оргазму. Для порівняння - всього 46% жінок втомлюються від сексу настільки, що хочуть після нього спати. Буває гірше!

Формула кохання розкрита
Вчені вивели формулу кохання й довели, що любовна залежність мало чим відрізняється від пристрасті до кокаїну

Поцілунок - це те, що чоловік випрошує до весілля, а жінка - після
Спочатку ви мріяли про перший поцілунок. Потім цілувалися пристрасно і до нестями. Невдовзі робили це вже у ліжку. А потім лише вранці та ввечері ви дарували один одному легкі „чмоки”. Поцілунок, раніше здавався вам найпрекраснішим у світі, став першою жертвою звички.

Що дратує чоловіка і як з цим боротися?
Всім відомо, що чоловіки на стадії періоду залицянь схильні ідеалізувати предмет своєї пристрасті. Але, як тільки зубні щітки починають ночувати в одному приміщенні, романтична пелена поступово спадає, повертається здатність розсудливо мислити і оцінювати свою чарівну богиню з позиції звичайної земної жінки.

Відносини без ризику: сучасні методи контрацепції
Сучасні жінки знаходяться в постійному пошуку методів, ідей і порад в нескінченному океані інформації з однією єдиною метою - зберегти і удосконалювати свою природну красу. Нас хвилює як зовнішній вигляд, так і здоров\'я. Всі жінки від методу контрацепції хочуть одного і того ж: щоб він був ефективним.

Для чого жінкам чоловіки?
Справа в тому, що в них теплі долоні, а в нас - холодні пальці. Зате у них холодний розум, а в нас теплі серця. Вони сильні і можуть підняти нас. Тільки не завжди можуть підтримати.

10 правил хорошого сексу
Секс - наука складна. У нього теж є свої важливі правила, які треба знати. Але на відміну від будь-якої геометрії, цю науку вивчати приємно.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7