Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Презерватив: завжди, іноді, ніколи

Чоловіки від 20 до 60 років розповідають нам про почуття, які викликає у них використання презерватива. Сімейний психотерапевт вважає, що ці переживання пов'язані насамперед із самооцінкою людини.

Використання презерватива як таке не є окремою проблемою: сексуальна поведінка лише відображає психологічні особливості людини. На перший погляд, ситуація проста: якщо партнерів пов'язують теплі, довірливі відносини, «питання презерватива», а також сама розмова про це не повинні представляти складності, як і будь-які прояви сексуальності.

 

У тому ж випадку, коли партнери не дуже добре знають один одного, презерватив - найбезпечніший і «за умовчанням» очевидний спосіб запобігання від інфекцій та небажаної вагітності. Але індивідуальні психологічні особливості чоловіків для деяких з них створюють у цій точці явне ускладгення. Наприклад, хтось не сприймає саму думку про використання «гумки», інший, навпаки, настільки ж однозначно не готовий від неї відмовитися.

 

«Так, інтимна близькість може стати підсумком тривалих приятельських чи романтичних відносин і опинитися ... стресом для обох, - розповідає. Втративши ерекцію в момент надягання презерватива, чоловік надалі швидше за все стане його уникати, оскільки буде боятися відволіктися і знову відчути свою неспроможність.

 

Насправді справжня причина його невдачі зовсім не в самому презервативі, а в психологічних особливостях чоловіка - тривожності, тривоги, невпевненості в собі, точніше - у власній потенції.

 

Додаткове занепокоєння, пов'язане з надяганням презерватива, тільки погіршує ситуацію (є страх втратити ерекцію в цей момент). Чоловіки старше 50 років в силу об'єктивних фізіологічних причин відчувають більше труднощів - вони не так упевнені в своїй ерекції, як 30-річні. Але головна складність для всіх - це почуття провини за свою нездатність довго її зберігати.

 

Зовнішня бравада («Я справжній чоловік, а тому контрацепція не моя турбота! ") - зворотна сторона чоловічій невпевненості. Для такої людини важливо декларувати власну значимість, підкреслити свої чоловічі якості. Неприйняття презерватива виглядає як спроба переконати себе та інших у тому, що він «справжній мачо» і не потребує ніякого захисту.

 

Багато чоловіків, які відчувають брак гострих відчуттів у повсякденному житті, живлять тягу до «екстриму», яка проявляється і в їх сексуальній поведінці. Вона може виражатися у нехтуванні здоров'ям - власним і партнерки: ризик зараження додає відчуттям більшої гостроти. Для такої людини відсутність презерватива при сексі з незнайомою партнеркою надає додаткову еротичну стимуляцію.

 

Інша крайність - прагнення використовувати презерватив при будь-яких, навіть самих надійних та довгострокових сексуальних відносинах. Такі чоловіки нерідко не довіряють партнерці (та і собі теж), тому несвідомо прагнуть тримати ситуацію під повним контролем.

 

Іноді партнерка намагається керувати «чоловічою стороною» статевого акту, намагається взяти ініціативу на себе і допомогти чоловікові впоратися із завданням. Тут необхідна делікатність: якщо він звик до ролі лідера і не сприймає жіночною частини своєї натури, результат може виявитися зворотнім ».

 

Деякі жінки схильні недооцінювати складність чоловічої сексуальної природи, вважаючи здатність до ерекції явищем скоріш механічним. Презерватив може допомогти їм зрозуміти, що це не так. Його «прозора маска»дозволяє розпізнати особисті проблеми чоловіки.

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: