Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Причуди в ліжку, про які мовчать

Наші відносини під ковдрою виткані із шовку, настрою й пристрастей. Останнє - це звички, які в ліжку можуть нервувати партнера, і милі слабкості, які роблять заняття коханням більш насиченими й незабутніми.

Які ж звички властиві дівчатам у ліжку

Звичка номер один. Бути сором’язливою й пасивною
Що може дратувати (бентежити, викликати обурення) партнера більш ніж звичка коханої жінки лежати на спині, колодою й мовчати? Ну добре, допустимо, у вас є ще одна-дві альтернативні пози, які вносять якусь розмаїтість у секс, скажемо, по непарних днях тижня... Це, звичайно, добре: вам звично, спокійно, та й досягнення необхідного результату гарантовано. Тільки нас адже цікавить не тільки (і не стільки) кінцевий результат - важливий сам процес, процес одержання задоволення! Погодитеся, зі стандартним набором «поза місіонерська плюс раз на тиждень мінет» спільне життя не проживе й півроку. Потім сексуальне життя стане нудним й прісним.

Інше лихо - звичка робити це за розкладом або за планом. Звичайно - перед сном і тільки в спальні під великою ковдрою. СКУКОТИЩЕ! А що, якщо замінити вечірнє виконання обов'язків несподіваною пристрастю посередині білого дня на кухні? Ранковим ніжним пробудженням, яке плавно перетікає в секс?

Або от, ще одна нестерпна для чоловічого розуміння (і самолюбства!) звичка - звичка жінки відмовити, а потім через ліньки сваритися поступитися й у підсумку потонути в його обіймах. Якщо результат один, чи не простіше погодитися відразу?

Загалом, дорогі дівчата, жінки, панянки, леді й принцеси... Геть стереотипи про те, що нам потрібно, за словами Жванецького, «А) мовчати, Б) лежати»! Геть напускну скромність і байдужність - так здраствує різноманітне, активне, феєричне задоволення!

Звичка №2 (продовження першої). Виключати світло, музику й запинати штори
Так, говорять, начебто «темрява - друг молоді». Так, занадто яскраве світло позбавляє інтимний процес своєї (вибачите за каламбур) інтимності... Однак світло не ворог, а часом навіть відмінний помічник, який вносить елемент розмаїтості, що створює романтичну атмосферу відблисків і тіней. Мова йде про м'яке, приглушене освітлення або про палаючий камін і свічі. Втім, секс при денному світлі або яскравому штучному - теж нічого. Часом все-таки варто відкинути все, і при світлі пізнавати тіло коханого... До дріб'язків!

Звичка №3, яка недоречна під час занять... Сміятися й розмовляти
Бувають дівчата, які зовсім німі в ліжку, ну зовсім - хоч би один стогін або «ох» вирвався з їх щільно стислих вуст! А є й інший тип - ті, що безупинно хихикають, і ті, що ще й мають звичку бовтати без перестанку, вставляючи не дуже потрібні й вже зовсім зайві коментарі. Хоча іноді вимовити що-небудь підбадьорливе, закличне до «подвигів» дуже навіть корисно. Корисно й у тому випадку, якщо ви хочете милому допомогти, направити його в потрібне місце й у потрібному темпі.
Головне в спальні - знати міру й не відволікати партнера від процесу недоречними репліками, начебто «Нічого, якщо моя мама сьогодні до нас на вечерю прийде?».

Звичка четверта, нестерпна. Відволікатися на сторонні подразники
Прикладом може бути ситуація, якщо дівчина відволікається на сторонні дріб'язки («Чорт! Ніготь зломила»), на телефонні дзвінки («Алло. Махаючи рукою тсссс…? Привіт! Як справи?»). Самі розумієте, чоловічому самолюбству не зрозуміти - чим це ніготь, який обломився, що ви відрощували три місяці, зараз важливіше сексу з ним.

Звичка №5, остання. Імітувати оргазм
Ми все в душі акторки. Особливо часто - у ліжку. І прибігаємо ми до гри начебто б з цілком зрозумілих причин: хочемо зробити секс завершеним (для партнера) і незабутнім (видимо, для нього ж), хочемо, щоб він відчув себе неповторним коханцем. От тільки дійсним лицарям, яким почуття й відчуття улюбленої не байдужні, секс подобається тоді, коли він і їй приємний. У лицарстві улюбленого чоловіка ми не сумніваємося, тоді, може, варто залишити симулянтську звичку зовсім?

А тепер про хлопців, чоловіків, чоловіків, коханцях і їхніх звичках у постелі. Список чоловічих пристрастей і пороків вийшов трохи більшим - та простять вони автора цієї статті... Отже.

1. Приставати не в самі підходящі моменти: наприклад, поки ти розмовляєш із своїм директором телефоном або миєш посуд.
2. Їсти печиво й бутерброди в ліжку, а потім спати на крихтах.
3. Випивати перед «цим» спиртні напої (напевно, для хоробрості).
4. Попередньо не знімати носки.
5. Залишати синці на шиї.
6. Долонями штовхати голову партнерки вниз...
7. Ненастирливо, «просто так» запитувати три рази на день, як ми ставимося до сексу втрьох.
8. Після закінчення процесу задавати те саме питання: «Ну, як? Ти кінчила?»
9. Викидати засоби індивідуального захисту у вікно на заздрість всім сусідам.
10. І засипати, перетягаючи всю ковдру на себе!

devahi.net

Надіслати другові

< Назад

 
AndriyАж дивно, що таке роблять чоловіки... А на рахунок жінок - дуже добре описано
 
nikolasЧитаючи останні 10 пунктів забув про всі зауваження. Є щось в тому ;)
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: