Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Секс - іграшки міфи і факти

Пройшов той час, коли використання секс-іграшок вважалося чимось неординарним. Але все міняється, і людей, які використовують їх, стає більше.

Проте ми все ще оточені всякими домислами і міфами .
Чи дійсно секс-іграшками користуються тільки ті, у кого немає сексу , збоченці і секс-меншини ? Чи дійсно секс-іграшки можуть замінити живу людину ? Чи і справді те, що секс без іграшок здається потім прісним ?

Міф: Секс-іграшками користуються люди, у яких немає сексуального життя, або воно не дуже якісне

Факт: Практично кожна людина , навіть якщо в це важко повірити, використовує секс-іграшки. Було проведено дослідження, і виявилось, що люди, у яких є постійні сексуальні відносини , частіше використовують вібратор, на відміну від тих, хто сексом займається мало.

20-30% людей хоч би раз в житті використовували секс-іграшки. Тому не треба думати, що секс-іграшки - це панацея від самоти. Перш за все - це доповнення до постійних відносин .

Міф: Секс іграшки - це згубні звички

Факт. Немає нічого поганого у використанні секс-іграшок (звичайно, якщо використовувати їх правильно).

Правда полягає в тому, що можна приохотитися до їх використання . Але це не настільки серйозно, оскільки завжди можна зайнятися сексом з партнером.

Більш того - рано чи пізно все одно захоче людське тепло!

Міф: Якщо жінка використовує секс-іграшку, то чоловік їй не потрібний

Факт. Такі речі, як вібратор , не можуть замінити людини. Секс-іграшки не приготують вам сніданок і не скажуть, як вас люблять.

Більшість чоловіків бояться секс-іграшок , які можуть замінити один з їх головних органів (здогадуєтеся, який?), оскільки вважають, що найцінніше у них між ніг. Вони вважають, що якщо жінка звернулася до секс-замінника, то чоловік її не задовольняє .

Іноді це дійсно так - але не варто підривати самолюбність вашого чоловіка. Якщо він - з таких, то тримайте подалі від нього Ваш вібратор та інші секс-речі.

Міф: Чоловіки використовують секс-іграшки тільки тоді, коли не можуть зайнятися реальним сексом

Факт. Напевно, цьому міфу вже не один десяток років, і наша кіноіндустрія сприяє його підтримці. Пригадайте, який чоловік у фільмі найчастіше використовує секс-іграшку або мастурбує? Який-небудь прищавий невдаха - заучка або щось подібне до нього.

Насправді, все йде інакше . Можна подивитися на використання іграшок з іншого боку. Секс-іграшки - відмінна ідея для того, щоб різноманітити свій секс , і чоловіки із задоволенням використовують багато речей спільно з партнеркою.

Крім того, використовуючи разні секс-іграшки, чоловік може отримати додаткові навики і знання . Це, до речі, стосується і жінок.

Міф: Секс-іграшки можуть зробити секс менш натуральним

Факт. Секс оточений великою кількістю таємниць і міфів. Вважати, що використання секс-іграшок робить секс менш натуральним, те ж саме, що рахувати малювання олівцем - не мистецтво.

Звичайно, використання різних замінників під час сексу зменшить натуральність . Але окремо вони дуже добре працюють

Міф: Секс-іграшки діляться на хороші і погані

Факт. Є секс-іграшки, які можуть нашкодити здоров′ю, але якщо не брати їх до уваги, то ділити їх на хороші і погані - неправильно .

На практиці, секс-іграшка - це те, що ми з нею робимо . Тут основну роль грає наш смак - що одному погано, то іншому добре. Вся штука в тому, щоб знайти самі відповідні й найулюбленіші серед всього різноманіття секс-іграшок.

Факт. Тут найголовніше - критерій «кращий»: що він для вас? Довговічність? Міцність? Приємний матеріал? Кількість задоволення, що приноситься?

Подаруй, до будь-якого предмету можна віднести вислів «Чим дорожче, тим краще» . Проте в 80% випадків ціна ніяк не визначає якість. У дорогого вібратора (і не тільки) може бути матеріал краще, і живе він довше, і фірма відома, але не факт, що він принесе вам більше задоволення, ніж дешевша модель!

Міф: Секс-іграшками користуються тільки збоченці

Факт. Поняття збоченості або нормальності - відносні . Все питання в тому, наскільки вільно ви можете говорити про це в суспільстві. За закритими дверима всі ми стаємо збоченцями в тому або іншому сенсі (боже, та колупання в носі - це ж теж збочення!!!)

Не забивайте собі голову і відкиньте святенництво. Не затьмарюйте своє сексуальне життя всякими забобонами.

Запам’ятайте, секс-іграшки не роблять секс збоченим , і вони не можуть сказати про те, якою людиною ви є - ну, крім того, що ви умієте цінувати і отримувати задоволення від сексу.

Міф: Секс-іграшки можуть завдати шкоди вашому тілу

Факт. Той, хто ніколи не користувався ніякими секс іграшками, і настроєний проти них, завжди знайде привід, чому їх не варто навіть пробувати. Такі люди вважають, що якщо ви користуєтеся секс іграшками, то це може негативно позначитися на вашому житті, і що ви можете собі чим-небудь зашкодити. Але хіба будь-який вид сексу - не навантаження на організм?

Запам’ятайте: при розумному використанні ви не завдасте своєму організму шкоди секс-іграшкою!

Використання секс-іграшок абсолютно не говорить про людину, збоченець він чи ні. Використовуючи секс-іграшки, ви можете краще дізнатися своє тіло , його реакції. Тому, якщо ви хочете спробувати, не звертайте ні на кого уваги і слухайте тільки себе!

 

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

 
sandejКруто ;)
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: