Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Чоловічий погляд на шлюб
Утворення пар, тобто зв'язок "один чоловік - одна жінка", було основною концепцією життя людей протягом довгого часу. Звичайно виникав такий порядок відносин, при якому чоловік утримував свою кохану жінку і, якщо міг прогодувати, ще декілька, час від часу вступаючи в разовий зв'язок на стороні. Сучасний шлюб є породженням християнських ідеалів, і мета його очевидна: завербувати собі прихильників.

Якщо двох дорослих умовили підкорятися набору правил, що вимагають покори Богу, то потомство, що з'являється в шлюбі, автоматично вступить в лоно релігії батьків. Якщо де-небудь яка-небудь діяльність людини обставляється ретельно розробленими ритуалами і урочистими клятвами, то така діяльність звичайно суперечить в чомусь нашій біологічній природі. Ритуал покликаний примусити нас робити те, чого природно ми б робити не стали. Хвилястим папужкам не потрібна урочиста церемонія, щоб вступити в моногамний шлюб - цей їх природний біологічний стан. Наполягати, щоб полігамна тварина, наприклад баран, обмежилася однією вівцею, в рівній мірі смішно. Цим ми не хочемо сказати, що шлюб в сучасному суспільстві не повинен мати місце. Ми, автори, одружені, але важливо розуміння історії шлюбу і його зв'язку з нашою біологічною природою.

Отже, які ж переваги шлюбу для чоловіка? З погляду біологічної природи - ніяких. Чоловік подібний півню, який прагне розсіяти своє генетичне сім'я так широко і розсіювати його так часто, як тільки можливо. Разом з тим чоловік все ще одружується, розлучається, потім знову одружується або підтримує псевдоподружні відносини.

Таким чином, суспільство демонструє чудову здатність обмежити біологічно хтивого чоловіка. Коли чоловіка питають: "Що вам приносить шлюб?", більшість звичайно починає незрозуміло мимрити щось про теплий безпечний притулок, про приготовану для нього їжу, про вигладжені сорочки. У основі цих міркувань лежить бажання одержати щось середнє між своєю матір'ю і особистою прислугою.

Психоаналітик Зігмунд Фрейд стверджував, що такі чоловіки, ймовірно, шукають в шлюбі відносин з дружиною типу мати-син. Тільки 22% чоловіків згадали, що дружина їхній кращий друг. Кращим другом більшості чоловіків звичайно буває інший чоловік, оскільки вони краще розуміють розумові процеси один одного. Коли жінок запитали: "Хто вам кращий друг?" 86% відповіли: інша жінка, іншими словами, хтось з таким же складом розуму.

Коли чоловіки збираються одружитися, багато хто уявляє, що цей початок нескінченної низки сексуальних послуг на першу вимогу, проте такі очікування ніколи не обговорюються до шлюбу, адже жінка уявляє собі заміжжя абсолютно інакше. Разом з тим опитування свідчать, що у одруженого чоловіка статевих стосунків більше, ніж у самотнього, причому одружений чоловік у віці 25-50 років займається сексом в середньому 3 рази на тиждень, але тільки 50% самотніх так же часто дістають можливість мати справу з жінкою. Середній показник для самотнього чоловіка - один раз в тиждень. У 1997 році в Австралії 21% самотніх чоловіків не займалися сексом жодного разу на рік опитування, у одружених такі чоловіки складали 3%. Секс приносить здоров'я. Неодружені або овдовілі чоловіки вмирають передчасно набагато частіше, ніж одружені.

Чому жінкам потрібна моногамія


Хоча шлюб в західних країнах перетворився з погляду закону в беззубого тигра, більшість жінок прагнуть зв'язати себе офіційними подружніми відносинами, і 91% всіх людей перебувають в шлюбі. Причиною такого становища є бажання жінки продемонструвати всьому світу, що чоловік вважає її "особливою" і має намір в парі з нею дотримуватися моногамних відносин.

Відчуття, що вона "особлива", робить величезний вплив на хімічні реакції в мозку жінки. Підтвердженням тому служать дані досліджень, що показали, що частота досягнення жінкою оргазму в чотири-п’ять раз вище в подружньому ліжку і в два-три разу вище у разі моногамного шлюбу.

У старшого покоління зараз виникло відчуття, що молоді вважають шлюб застарілим інститутом. Обстеження 1998 року, проведене серед 2344 студентів і студенток коледжів - порівну і тих, і інших - у віці 18-23 року, показало, що це не так. На питання про бажання одружитися 84% дівчат і 70% хлопців відповіли, що вони з часом обов'язково вийдуть заміж або одружаться. Тільки п'ять відсотків хлопців і два відсотки дівчат вважали інститут шлюбу застарілим. Дружбу вважали важливішою, ніж сексуальні відносини, 92% представників і тої, і іншої статі. Коли було поставлене питання про перспективу залишатися дружиною або чоловіком однієї людини впродовж всього життя, що залишилося, 86% дівчат і 79% хлопців віднеслися до цього позитивно. Тільки 35% пар відчували, що відносини між хлопцями і дівчатами в даний час стали кращі, ніж ті, які були у покоління їх батьків. Вірність зайняла дуже високе місце в списку пріоритетів у дівчат: 44% тих, кому ще не виповнилося 30 років, заявили, що розірвуть відносини, дізнавшись, що чоловік зраджує. У жінок понад 30 цей показник знизився до 32%. Ще меншою виявилася ця цифра для жінок понад сорок років: 28%, а понад 60 - впала до 11%.

Це означає: чим молодше жінка, тим більше жорсткою вона буде по відношенню до гуляючого на сторону чоловіка, тим важливіше для неї вірність, тим вище моногамія стоїть в її системі цінностей. Такий підхід для чоловіка незрозумілий. Більшість з них щиро вважає, що випадковий зв'язок на взаємини не вплине: мозок чоловіка легко відокремлює секс від любові. Але для жінки любов і секс тісно переплетені. Сексуальний зв'язок з іншою жінкою може розглядатися нею як найбільша можлива зрада, що і служить причиною розриву.

Чому чоловіки неохоче беруть на себе шлюбне зобов'язання

Чоловік, що давно перебуває в шлюбі, завжди таємно стурбований тим, що самотній чоловік має більше сексу і більше задоволень. Він уявляє собі захоплюючі оргії, вільний секс без жодних зобов'язань і сауну, повну голих супермоделей. Він боїться, що можливості пропливають мимо нього, а він залишається ні з чим. І ніякого значення не має той факт, що в ту пору, коли він був самотнім, таких можливостей у нього ніколи не було. Він забуває про вечори, проведені наодинці перед банкою нерозігрітих консервів, про принизливі відмови жінок, які відкрито нехтували ним перед лицем друзів на вечірці, про довгі періоди повної сексуальної стриманості. Його постійно турбує думка, що шлюбне зобов'язання означає упущені можливості.


http://wwwoman.ru

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: