Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Як завести коханця

Якщо ви клікнули на цей заголовок, то це може означати дві речі: ви остаточно вирішили завести коханця, і це буде останнім поштовхом, або вам просто цікаво. Як мовляв старина Фрейд, іноді сигара може бути просто сигарою.

Якщо я почну вас відговорювати, це подіє приблизно як напис "Міністерство охорони здоров'я попереджає" на завзятого курця. Тому приступимо до справи. Для початку потрібного визначитися, навіщо вам потрібний коханець. Не зовсім етично проводити аналогію з собаками, але ти не менше. Собак люди заводять з різних причин: деяким потрібно відчувати себе в безпеці, інші заводять собак рідкісної породи і краси, щоб похвалитися перед оточуючими, для третіх собаки - це об'єкт, на яких можна направити свою незатребувану і нереалізовану любов. Вражаюча схожість з коханцями, правда?

Мабуть, ваш чоловік лисий, малий зростом і неосвічений, і ви вважатимете за краще прийти на зустріч з однокурсницями з ефектним м'язистим мачо. Або ваш чоловік скупий на ніжність, і ваші палкі поцілунки йому особливо не потрібні, тоді вам потрібний чуттєвий чоловік, любитель романтики. Особисто я - не прихильниця зрад, але деколи знаходяться ті або інші причини майже у кожної жінки.

Умовно коханців можна розділити на три категорії. Зрозуміло, категорій більше, але, як правило, виникає необхідність в коханцях для сексу, коханцях для спілкування і віртуальних коханцях.

Коханці для сексу

У вашому чоловіку вас влаштовує все: він прекрасна людина, любить дітей (якщо вони у вас є), сам собі готує сніданок і масажує вам плечі, коли ви втомилися. Але в ліжку він повний нуль. Або він не любить цілуватися. До речі, вчені довели, що жінки надають поцілункам величезне значення в плані інтимності. Більше того - цілуватися навіть корисно для здоров'я. Ну, ми то з вами давно про це здогадувалися, а він все одно не любить! І що робити нещасним жінкам в даній ситуації? Гормони вбивають принципи, що ще залишилися, і ви шукаєте коханця. Часто для жінки неважливо, одружений або неодружений представник даної категорії. З ним можна періодично зустрічатися, робити те, що вам подобається, і розходитися. Закоханість тут присутня далеко не завжди (для цього у вас є інший об'єкт).

Плюси: Знайти коханця для сексу не складає великих труднощів. Вони - скрізь: на роботі, в парку, в барі або у вашому під'їзді.

Мінуси: Незабаром ви можете зрозуміти, що оргазм без (хоч би) закоханості - не оргазм. А закохатися ви в нього або не можете - він не такий інтелектуал, як ваш Сашенька, або не хочете - у нього дружина і троє дітей, а на фіг вам таке щастя треба?

Коханці для спілкування

Ваш чоловік - гігант великого сексу, але поговорити з ним немає про що. Ну набрид вам футбол і його іржава "копійка". А так хочеться в театр, або обговорити останній шедевр Муракамі, або просто поговорити про добро і зло. А ваш або не може, або не хоче. До речі, інші вчені з'ясували, що подружжя з однаковим рівнем освіти зазвичай щасливіше, ніж ті, у кого рівні професійної кваліфікації сильно відрізняються.

І тоді з'являється він. Ви його зазвичай називаєте другом, або приятелем, або просто однодумцем. З ним можна поговорити про все і ні про що. Секс від нього, за великим рахунком, не потрібний. Та і до чого вам секс, коли можна обговорити чоловічу психологію на прикладі вашого чоловіка, посперечатися до хрипоти про карму, про книжку Киойосаки або про фільм братів Коенов. Це такий інтелектуальний секс з подвійним оргазмом.

Плюси: Мати однодумця - завжди приємно, а коли він з "ворожого табору", це не тільки приємно, але і корисно.

Мінуси: Можна махом закохатися, і в найближчому часі ваш приятель візьме на себе обов'язки першої категорії. Але, на жаль, відчуття від спілкування будуть вже не такі гострі.

Віртуальний коханець

На перший погляд, найбезпечніший варіант. Досвідчені, пардон, "заводчиці" віддають перевагу саме йому. Завдяки буйній жіночій фантазії і навороченим сучасним технологіям ви отримаєте все вищеперелічене в одному флаконі, або в одному чаті, а потім в листі. В той же час ваша совість може бути чиста - ви заспокоюєте себе тим, що тільки переписуєтеся, обмінюєтеся фотографіями і шлете SMS. Віртуальне спілкування дозволяє, з одного боку, розкріпачитися, а з іншої - приховати все те, що ви при звичайному спілкуванні посилено прагнете приховати.

Плюси: Перше - це зручно. Друге - це ніби як і не зрада.

Мінуси: Дуже скоро вам захочеться споглядати свого привабливого співбесідника в реальному житті. У вісімдесяти, якщо не в дев'яноста відсотках випадків ви розчаруєтеся. Він опиниться... не таким - не таким комунікабельним, не таким симпатичним, і т.д. Що стосується тих, що залишилися 10-20 відсотків, читайте вище.

Перш ніж зробити крок - і вийти на вулицю або в Інтернет, або набрати телефонний номер, - добре подумайте. Мабуть, ваша сім'я зараз переживає важкий період, і всі зусилля потрібно направити всередину, а не назовні. Загалом, Міністерство охорони здоров'я все-таки попереджає.

 

www.woman.zelen.ru

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: