Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Як наркотик

Іноді любов перетворюється на залежність.

Від любові до ненависті один крок, а від любові до залежності шлях буває часто ще коротшим. Ситуація, коли жінка «не може жити» без чоловіка, зовсім не рідкість. Залежність жінки, якщо вона в шлюбі, деколи ускладнюється залежністю матеріальної.

Відносини, не скріплені сьогоденням, здоровим почуттям, можуть тривати роками. Йде молодість, а разом з нею можливість знову полюбити і почати нове життя.

Щоб розірвати порочний круг, необхідно перш за все розібратися в собі.

Тривожні ознаки

Жінка, що потрапила в патологічну залежність, схильна до подвійної оцінки партнера. Залежно від настрою вона може малювати його собі як абсолютний ідеал або як справжнього монстра, що не має взагалі жодної позитивної якості.

«Наркоманка від любові» живе минулим і відмовляється думати про день сьогоднішній. Вона постійно перебирає в пам'яті минулі щасливі моменти: знайомство, перше побачення, перший поцілунок, день весілля і так далі. Спогади підміняють реальне життя, в якому все зовсім не так благополучно, стають соломинкою для потопаючої.

Вона регулярно будує плани, як розірве відносини з партнером і житиме без нього. Її думки постійно зайняті цією проблемою, вона може думати про це годинами день за днем, з місяця в місяць, при цьому не роблячи ніяких активних дій. Розуміючи, що не зможе кинути коханого, жінка часто починає уявляти собі штучні шляхи розриву - його зраду або смерть - і усвідомлює, що ні те ні інше просто не зможе пережити.

Патологічно залежна жінка завжди ревнива, і її ревнощі доходять деколи до абсурду. Вона регулярно перевіряє журнал телефонних дзвінків і вхідні повідомлення на телефоні коханого, риється в його паперах, вивертає кишені. І, в черговий раз нічого не виявивши, вирішує, що просто погано шукала.

Найтривожніша стадія - це думки про самогубство. Жінці починає здаватися, що це єдиний вихід із ситуації, що склалася. В той же час вона по-дитячому мріє таким чином «помститися» коханому, примусити усвідомити весь ступінь його провини, пошкодувати нарешті.

Що робити?

Ситуація, прямо скажемо, непроста. «Наркозалежність» від чоловіка не лікується пігулками. Але боротися з нею можна і потрібно.

Перш за все з'ясуй для себе, що бути незалежною від близької людини - це зовсім не означає віддалитися від нього.

Почни з малого - пригадай про свої захоплення. Напевно у тебе було якесь хобі, яке ти закинула.

Використовуй всі шанси для того, щоб змінити своє життя. Пригадай старих друзів, не відмовляйся від спілкування з новими. Будь-яка можливість відчути себе самостійною і незалежною повинна бути використана.

Чи не засиділася ти в секретарках або молодших співробітниках? Подумай серйозно про свою кар'єру. Займися освітою, якщо це необхідно.

Додай в своє життя нові фарби. Покажи самій собі, чого ти вартуєш. Зміни свій світ - стань його центром. І тоді ти зможеш легко змінити ситуацію.

 

www.ameno.ru

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: