Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Презерватив: завжди, іноді, ніколи
Чоловіки від 20 до 60 років розповідають нам про почуття, які викликає у них використання презерватива. Сімейний психотерапевт вважає, що ці переживання пов'язані насамперед із самооцінкою людини.

Екстренна контрацепція
Ніхто не застрахований від випадковостей і кожна з нас, жінок, може потрапити в ситуацію, коли звичайні способи запобігання від небажаної вагітності неможливі або в їх ефективності немає впевненості. Що робити в цьому випадку?

Як зраджувати, щоб чоловік не здогадався?
Право на особисте життя, як і право на щастя, є у будь-якої, навіть заміжньої жінки. Але, до прав додаються і обов\'язки, наприклад, не забувати про сім\'ю і  почуття чоловіка.

Час розпочати сімейне життя
Наші дівчата (і, зрозуміло, їх батьки) вважають, що заміж треба вийти до 25, тому що потім вже все, кінець - стара діва. Ну, може, не діва, але те, що стара - це 100%. Тому панянки в нашій країні виходять заміж в 20 і в 22, швиденько народжують дітей і до 30 років сидять в декретах.

Навіщо жінки імітують оргазм?!
Мабуть, не знайдеться жінки на землі, яка б хоч раз не імітувала оргазм. Адже правда? Ви ж імітували? Ну ось, будь ласка ... А на питання "чому?" навряд чи відповісте чітко й однозначно.  

Користь сексу для організму
Секс корисний не тільки для підняття самооцінки і психічної рівноваги, але і, в першу чергу, для тіла.

Найкращий секс спонтанний!!!
Так вважає більшість українок, що взяли участь у соціологічному опитуванні.

Альтруїзм і егоїзм чоловіка в питаннях сексу
В своїй книзі  “Шлюб під мікроскопом” М. Кінесса пише про те, що «кожен справжній чоловік повинен дотримувати п\'ять заповідей...

Підлітки і контрацепція: поговоримо «про це»
Сучасний світ підліткової сексуальності різноманітний, неоднорідний і не вкладається у загальновизнані дорослими схеми. В цьому середовищі існують абсолютно полярні погляди на статеве життя. Поряд з орієнтацією та потягом до раннього і активного сексу, міцно тримають позиції цнотливість та бажання розпочати все „пізніше” і «незабутньо».

Причуди в ліжку, про які мовчать
Наші відносини під ковдрою виткані із шовку, настрою й пристрастей. Останнє - це звички, які в ліжку можуть нервувати партнера, і милі слабкості, які роблять заняття коханням більш насиченими й незабутніми.

Секс - іграшки міфи і факти
Пройшов той час, коли використання секс-іграшок вважалося чимось неординарним. Але все міняється, і людей, які використовують їх, стає більше.

Секс - екстрим
Чоловіки вважають зраду різновидом екстремального сексу. Адже жінка для чоловіка, перш за все, створіння, яке повинно бути здатне витримувати і гасити його природну агресію і нестабільність, вмудряючись при цьому вірити в нього і не розчаровуватися.

Секс в похилому віці
З віком характер статевих відносин в подружжя міняється. Відійшов «запал молодості» ласки стали спокійнішими і стриманими, статева активність набула помірні рамки. На зміну божевіллю юності прийшли увага та турбота один про одного.

Чоловічий погляд на шлюб
Утворення пар, тобто зв\'язок "один чоловік - одна жінка", було основною концепцією життя людей протягом довгого часу. Сучасний шлюб є породженням християнських ідеалів, і мета його очевидна: завербувати собі прихильників.

Дізнайтеся свій секс-стиль по знаку зодіаку!
Чи допускаєте ви думку, що вашим життям можуть управляти зірки? Адже по знаку зодіаку не складно визначити, як людина фліртує і будує відносини, які сигнали посилає протилежній cтаті. Подивимося, що скажуть зірки про ваш стиль в сексі і людей, що цікавлять вас.

Пози в сексі
Існує незліченна кількість варіантів того, яким чином можна займатися сексом. У стародавніх персидських рукописах налічується більше 400 одних тільки сексуальних поз, хоча деякі з них вимагають спеціального спортивного тренування, величезної життєвої сили і гнучкості.

Чоловіки, від яких варто триматися на відстані
Отже, ви порвали з кавалером, розлучилися зі своїм чоловіком чи просто вирішили влаштувати своє особисте життя, яке досі ніяк не клеїлося. Простіше кажучи, ви в пошуках свого кохання. Проте психологи стверджують, що саме після завершення відносин не варто одразу планувати нову романтичну зустріч.

Лови дорожній адреналін!
Якщо пристрасть наздогнала в дорозі, у місці зовсім, на перший погляд, невідповідному, більше того - публічному, не будемо шукати виправдання, будемо шукати можливості

Як завести коханця
Якщо ви клікнули на цей заголовок, то це може означати дві речі: ви остаточно вирішили завести коханця, і це буде останнім поштовхом, або вам просто цікаво. Як мовляв старина Фрейд, іноді сигара може бути просто сигарою.

Як наркотик
Від любові до ненависті один крок, а від любові до залежності шлях буває часто ще коротшим. Ситуація, коли жінка «не може жити» без чоловіка, зовсім не рідкість. Залежність жінки, якщо вона в шлюбі, деколи ускладнюється залежністю матеріальної.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7