Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Самотній чоловік шукає любові і що-небудь поїсти
Практично кожному чоловікові чомусь потрібна якщо не нянька, то прислуга, яка ходила б за ним і доглядала, як колись доглядала мама: щоб управляла, направляла, радила, допомагала, а часто і вирішувала б за нього важливі життєві проблеми.

Одного прекрасного дня розкажіть своїй дитині - як вона з'явилася на Світ
Дитині цікаво буде дізнатися, де вона жила до зустрічі з Вами. Без жодного збентеження і сорому із спокійною усмішкою розкажіть своїй дитині, що до знайомства з Вами - вона жила у Вашому животику!! Ви ЦЕ повинні сказати з гордістю!

8 кроків по перетворенню «моєї» спальні на «нашу»
Як довго ти мріяла засинати і прокидатися поряд з Ним! І ось здійснилося: Він натякнув, що не проти переїхати до тебе і почати спільне життя. Оглянувши власну спальню, ти розумієш: у такому вигляді, як зараз, місця для другої людини просто немає. Особливо для чоловіка. Що робити?

Будинок для молодої сім'ї
Молоді прагнуть жити окремо - і це правильно. Але чи здатні вони серйозно зайнятися творенням власного будинку - в найвищому сенсі слова?

Вагітність і забобони
Забобони — це біда всіх вагітних.За рідкісним виключенням, в забобонах можна знайти логіку.

Жіноча дружба - опозиція світу чоловіків
На питання чи "Чи існує жіноча дружба?" чоловіки хором відповідають: "Ні!" - і до них, як не дивно, приєднуються багато представниць прекрасної статі. Проте, навіть жінка, що віддає перевагу чоловічому товариству, рідко зовсім обходиться без подруг або хоч би приятельок.

Своя територія - право на особистий час у власній квартирі
Все життя нам доводиться призвичаюватися до потреб та бажань оточуючих в різних ситуаціях - і на вулиці, і на роботі, і, головне, вдома. Особливо це актуально в останньому випадку, коли невирішене квартирне питання нерідко і стосунки псує, і навіть сім`ї розбиває, тому що в одній квартирі мешкає одразу декілька поколінь.

На роботі бос, дома господиня
Зробити кар\'єру, встати на ноги і ні від кого не залежати в матеріальному плані, а вже після цього створити сім\'ю і народжувати - відмінна ідея! Інший варіант: спочатку «відстрілятися» - народити, а вже потім впритул зайнятися кар\'єрою. Все б нічого, але і в даному випадку є підводні камені.

Діти і гроші 
Чи давати дітям гроші, і якщо давати - то як і скільки. Це питання незмінно викликає бурхливі дискусії. Одна з крайніх думок - дитині гроша не потрібні.

Як виховувати чоловіка?
Любовний човен розбився об побут... Скільки ж сімейних пар готові підписатися під цією фразою!

Чи варто карати дитину?
Одні з нас без коливань тьопнуть дитину по попці, для інших покарання сина або дочки перетворюється на власне покарання: «Він такий маленький і так нас любить, він так ображається на будь-яке покарання». Кого не відвідували подібні думки?

Вчимося ладнати зі свекрухою
"Мені не пощастило з свекрухою" - більшість молодих дружин не раз повторювали цю фразу своїм подругам в бесідах, та чи можна змінити це твердження? Відповідь у цій статті.

Жертвуючи собою...
Почнемо з питань «на засипку». Питання перше. Ви обожнюєте танцювати. До заміжжя ви кожну суботу проводили на дискотеці. Він категорично не розділяє вашого захоплення. Що зробите ви, намагаючись зберегти ваші відносини?

Як стати ближчим з дитиною, якщо ти весь час знаходишся на роботі
Багато хто з нас практично не бачить своїх дітей, цілодобово пропадаючи на роботі, і дуже хвилюється, якою дитина виросте без батьківської уваги. Насправді брак часу не є перешкодою для справжньої духовної близькості з дитиною. На думку психологів, навіть десяти хвилин в день достатнього для того, щоб зрозуміти дитину.

Хороша Дружина
Нижченаведений текст – класичний зразок патріархальної поезії, яка мріє про світ, де жінка – це добродійний сервіс-центр на службі у Його Величності Чоловіка.

Секрети щасливого шлюбу
По життю чоловіка більшою мірою веде прагнення до самореалізації, в основному професійної, і в меншій - положення одруженої людини. Тому він може здаватися черствим, жорстким, егоїстичним. Не потрібно на це сильно реагувати.

Війна за столом
«Поки все не з\'їси, з-за столу не вийдеш!» — кричить батько, при цьому вираз обличчя у нього такий, що навіть стороннім людям, якщо вони випадково виявляються свідками «військових дій», стає ніяково.

Як не дати йому піти?
Ця стаття розповість вам про способи впливу на чоловіка, але у вигляді бонусу. А основний час ми працюватимемо над собою. Чому?!  Річ у тому, що якщо ви вирішите зробити головним завданням свого життя вплив на іншу людину, тобто на чоловіка, ви ризикуєте втратити своє життя».

Різниця у віці? Відмінно!
Ще чверть століття тому союзи, в яких різниця у віці між закоханими складала десять, п'ятнадцять, і вже тим більше двадцять років, викликали здивування, якщо не відверте засудження.

Реклама зомбує наших дітей
 Малюки дивляться рекламні ролики. Вони дивляться не так, як ми, - не з цікавістю і не з презирством. Вони насолоджуються забавними сюжетами, так як ми - гостросюжетними фільмами. І справа навіть не в якомусь цілеспрямованому зомбуванні, ефекті 25-го кадру і інших НЛП-штучках.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8