Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Чи потрібно говорити з дитиною, яка ще не народилася?
Багато жінок з іронією відносяться до розмов з животом. Який в них сенс? Дитина всередині все одно нічого не чує, а якщо навіть чує, то не розуміє. Навіщо витрачати час на те, щоб розповідати йому казки! Ти теж так вважаєш?

Знайдений секрет подружнього щастя
Чоловіки здатні любити і бажати нас, не дивлячись на нашу недосконалість (і вони можуть охолонути до нас, не дивлячись на нашу красу). Це зовсім не означає, що любов або нелюбов чоловіка, а також хороші або погані відносини в шлюбі — це лотерея.

Безлад: стан вашого будинку впливає на ваше життя
Кожна кімната у вашому будинку має символічне значення, яке робить вплив на вашу підсвідомість. Безлад і сміття в кожній з цих кімнат викликає бездіяльність, застій в певних аспектах вашого життя. У яких, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Не писанкою єдиною...
Унікальний витвір українського мистецтва – писанка. Їй присвячуються вірші та пісні. Проводяться наукові дослідження та пишуться цілі трактати. Писанка – справжня гордість нашого народу!

Комп'ютерний синдром - одна з причин розлучень
Реальні або віртуальні відносини, чати, ігри - і союз розпадається. У Америці - це небезпека номер один. Цей феномен отримує все більше розповсюдження і в Італії. Це руйнівник сімей сучасної епохи, який знаходиться у нас удома.

Казка на ніч
Не дивлячись на те що для дітей сьогодні випускається безліч ілюстрованих книжок, мультфільмів, кінострічок, аудіокниг, як і раніше незамінні казки, розказані мамою на ніч. Йдеться саме про старовинні народні казки - ніщо не примушує дитини так завмирати і уважно слухати, як вони.

Що потрібно пам'ятати, вибираючи вихованців для дітей?
Тільки малюк з'являється на світ, як йому тут же починають дарувати всіляких плюшевих, гумових, дерев'яних звірів (зайчиків, ведмедиків, собачок і т.д.). На кубиках і в книжках теж намальовані брати наші менші. А варто малюкові трішки підрости, як він починає із задоволенням копіювати і повторювати голоси і звуки тваринного світу.

Що таке шлюб?
Що таке шлюб - для вас? Шлюб дійсно нагадує творчість, у якій твориться сім'я. Проте і тут, як в будь-якому іншому виді творчості, зустрічаються люди більш та менш талановиті. Та не в таланті справа.

Фатальна жінка і домогосподарка - два в одному
Домогосподарка і сексуальна красуня, як поєднувати ці два абсолютно протилежних образи? Насправді, це не так важко, як здається!Ось декілька порад, які допоможуть вам бути не просто домогосподаркою, але і справжньою жінкою.

SOS: заміжня леді бажає познайомитися
Марш Мендельсона відзвучав, побажання сказані, медовий місяць далеко позаду, а попереду - одноманітні, насичені побутовими проблемами будні. Так тільки романтики, серцевих переживань і любові хочеться незалежно від статусу.

Як розмовляти з чоловіком про гроші?
У твоїй сім’ї все добре: є кохання, та й гроші водяться. Здавалося б, ось воно, щастя! Але слова: «Коханий, мені потрібні гроші…» отруюють життя і тобі, й йому.

Міфи про сімейне щастя
Якщо вам вдасться сприймати свою родину такою яка вона є, а не такою, якою – на вашу думку - вона повинна бути, ваше життя стане набагато щасливішим. От деякі, дуже популярні міфи, які живуть у головах людей, про те, що є запорукою сімейного щастя

Фітодизайн оселі
Інтер'єр оселі без кімнатних рослин часто здається нудним і одноманітним, позбавленим живої уяви і індивідуальності. Кімнатні рослини, їх зелень і свіжість, завжди додають тепло і затишок будинку, підкреслюють гостинність господарів і привносять яскраву вишукану живу ноту в будь-який інтер'єр.

Як виховувати дитину без батька
Відсутність батька, як відомо, позначається на вихованні дитини не сприятливим чином. Проте компенсувати, хоч би частково, відсутність батька все ж таки можна. І про це - стаття.

Якщо чоловік – повна протилежність дружині!
Говорять, коли люди довго живуть поряд, вони стають схожі навіть зовні. Ця схожість до певного ступеня є свідоцтвом їх любові і повного взаєморозуміння. Проте є і абсолютно протилежні приклади. Але, може, саме тому вони залишаються цікавими один  для одного?

У дитини повільний темперамент..
У наш час, коли кожна хвилина повна нової інформації, для того, щоб не пропустити щось дуже важливе, необхідно рухатися в прискореному темпі. Але в такому темпі можуть пересуватися далеко не всі, особливо, це не завжди просто дітям.

Як навести лад в іграшках?
У багатьох сім’ях іграшки зберігаються у великій коробці під дитячим ліжком. Це не найкращий спосіб. У такій коробці все валяється вперемішку, а від такого зберігання іграшки псуються. Однак, є багато інших, більш зручних і оригінальних способів.

І знову ця пляма…
Способів вивести плями приблизно стільки ж, скільки і способів їх поставити. А оскільки універсального засобу для виведення плям до цього часу не існує, дуже важливо застосовувати той засіб, який підходить для виведення конкретної плями.

Ви хочете знайти роботу?
Важко сьогодні людям які лишилися без роботи або молодим спеціалістам, що отримали диплом та роблять перший крок у доросле життя. Напевно, ви зробили вже декілька спроб, але все без результату. Впадати у відчай або чекати манни небесної не слід. Треба діяти активно, наполегливо, терпляче.

Кому довірити своє весілля?
Одержати заповітний штамп в паспорті, розбити келихи, виконати перший танець, поцілуватися під гучне «ГІРКО», обмінятися перстенями. Всі ці численні дії повинні уміщатися в одному єдиному Весільному Дні. А крім цього, потрібно ще нагодувати-напоїти гостей, поклопотатися про розважально-машинно-спальні місця і т. п.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8