Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Весільні прикмети: вірити чи ні?

Чи вірите ви у весільні прикмети? Більшість наречених напевно дадуть позитивну відповідь. Невже прикрі промахи в організації весілля можуть стати причиною сімейних негараздів в майбутньому? Ми вирішили розібратися у цій містичній темі.

 

У всіх народів світу існує велика кількість всіляких прикмет і обрядів, пов'язаних з весільною церемонією. Що стосується питання про те, чи варто вірити в них, то кожен має право відповісти на нього самостійно, виходячи зі своїх уявлень про світ.

 

Тим не менш, має сенс виділити серед калейдоскопічного різноманіття уявлень про весільні церемонії ті аспекти, які можуть сприяти позитивній установці на довге щасливе сімейне життя.

 

Дата весілля і прикмети

Багато років тому, в одному з традиційних паперових відривних календарів, мене зацікавили дуже цікаві весільні прикмети наших предків, пов'язані з місяцем вступу в шлюб. Думаю, має сенс звернути на них особливу увагу. Вважалося, що:

 

вийти заміж у січні - рано овдовіти,

вийти заміж у лютому - жити в злагоді з чоловіком,

вийти заміж у березні - жити на чужій стороні,

вийти заміж у квітні - користуватися перемінним щастям,

вийти заміж у травні - побачити зраду у власному домі,

 

вийти заміж в червні - медовий місяць буде продовжуватися все життя,

вийти заміж у липні - зберегти про своє життя кисло-солодкі спогади,

вийти заміж у серпні - чоловік буде й коханим, і другом,

вийти заміж у вересні - тихе і спокійне життя,

 

вийти заміж у жовтні - життя буде важким,

вийти заміж у листопаді - дуже багате життя,

вийти заміж у грудні - зірки кохання із кожним роком горітимуть дедалі яскравіше.

Ваше весілля і знак Зодіаку

 

Весільні прикмети, крім прикмет, пов'язаних з вступом у шлюб в певний місяць року, має сенс також звернути увагу на Місячний календар. Згідно з місячним календарем, несприятливим часом для одруження є 3-й, 4-й, 5-й, 8-й, 9-й, 13-й, 14-й і 19-й Місячні дні. Сприятливим часом для одруження є 10-й, 11-й, 17-й, 21-й, 26-й і 27-ї Місячні дні.

 

Як кожна людина народжується під тим чи іншим зодіакальним сузір'ям, так і сім'я створюється під тим або іншим знаком Зодіаку і навіть має свій власний характер.

 

Характерні риси сімейного союзу, що утворився під одним із знаків стихії Вогню (Овен, Лев, Стрілець): оптимізм, пристрасність і ентузіазм.

Характерні риси сімейного союзу, що утворився під одним із знаків стихії Землі (Телець, Діва, Козеріг): надійність, практичність та стабільність.

 

Характерні риси сімейного союзу, що утворився під одним із знаків стихії Повітря (Близнюки, Терези, Водолій): легкість, товариськість і відкритість.

Характерні риси сімейного союзу, що утворився під одним із знаків стихії Води (Рак, Скорпіон, Риби): глибина, чуттєвість і емоційність.

 

Захист від «злого ока»

Серед безлічі різноманітних весільних забубонів можна відзначити загальну для всіх тенденцію - прагнення провести весільну церемонію таким чином, щоб вся наступна сімейне життя молодих людей була довгою і щасливою.

 

Тому одним з провідних аспектів, на який слід звернути особливу увагу, є захист від енергоінформаційного нападу  на нареченого і наречену в день весілля. Одним із способів такого роду захисту є використання нареченим і нареченою заговорених шпильок від «злого ока».

 

Як заговорити шпильки для захисту від енергоінформаційного нападу на нареченого і наречену в день весілля?

 

Етап 1 . Налийте в склянку Святої води (Свята вода - освячена у храмі, або набрана в один із двох періодів року. Перший період - ніч на Хрещення Господнє: з 18 на 19 січня, з 24.00 до 4.00 ранку. Другий період - ніч на Івана Купала: з 6 на 7 липня, з 24.00 до 4.00 ранку).

 

Етап 2. Опустіть в воду шість розстебнутих шпильок головками вниз.

Етап 3. Піднесіть склянку до губ і тричі нашепочіть на шпильки головну молитву християнського світу «Отче наш ».

 

Етап 4. Тричі нашепочіть на шпильки молитву «Ключ ».

Текст молитви «Ключ»: "Це слово є утвердження і зміцнення. Їм же стверджується і замикається. І нічим: ні повітрям, ні бурею, ні водою Справа це не відмикає".

 

Етап 5. По одній шпильці вниз голівкою прикріпіть з лівого внутрішнього боку одягу нареченого і нареченої.

Етап 6. По одній шпильці вниз голівкою прикріпіть з правого внутрішнього боку одягу нареченого і нареченої.

 

Етап 7. По одній шпильці вниз голівкою прикріпіть з задньої внутрішньої сторони піджака нареченого, і з передньої внутрішньої сторони сукні нареченої.

Щастя в шлюбі: як досягти?

 

Серед різноманіття весільних прикмет варто виділити ряд рекомендацій, нескладних у виконанні, але обіцяють закоханим сімейне щастя.

 

Запорукою довгого сімейного щастя вважається тривале зберігання фати нареченої, на примірку якої не можна нікому давати свого дозволу, як перед одруженням, так і після нього. Фата нареченої згодом може використовуватися для лікування наслідків енергоінформаційного нападу на майбутніх дітей.

 

На примірку обручок також не можна нікому давати свого дозволу, як перед одруженням, так і після нього.

Якщо у свідки запросити людей, які ніколи не перебували у шлюбі, то спільне життя пари буде довгою.

 

Якщо перед одруженням наречений і наречена з'їдять одну солодкість на двох, поламавши її на дві половинки, то спільне життя пари буде солодким.

Якщо після одруження наречений і наречена одночасно подивляться в одне дзеркало, то спільне життя пари буде щасливим.

 

Як говорив відомий англійський письменник Джордж Бернард Шоу: «Любов занадто велике почуття, щоб бути тільки особистою, інтимною справою кожного!» А тому, нехай закохані всього світу святкують дивовижні чарівні весілля на радість усім тим, хто їх щиро любить і бажає їм довгого сімейного щастя!

 

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: