Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Навіщо жінки влаштовують істерики?!

Мудра французька приказка свідчить, що жінка може з нічого зробити три речі: зачіску, салат і істерику. Салат - це смачно, зачіска - красиво. А істерика?

Що таке істерика
Прагнення привертати увагу властиво будь-якій жінці. М'яка форма такого демонстративного поведінки називається кокетством, і нічого поганого в тому, що жінка стежить за собою, фарбує нігті і робить зачіску з нагоди якоїсь урочистої події, немає.

Істерика - це така поведінка жінки (або чоловіки), за допомогою якого вона (або він) намагається демонстративно привернути до себе увагу. Істеричність (у звичному, життєвому розуміння) - властивість характеру і не є об'єктом вивчення психіатрії та патопсихології на відміну від таких форм істерії, як психоз, істеричний невроз і істерична психопатія. Істеричність виявляється в двох випадках: як наслідок вродженої слабкості кори головного мозку, яка не в силах чинити контролюючий вплив на поведінку, і як наслідок дефектів виховання, коли дитина - кумир сім'ї.

Істерики і, відповідно, істеричка бувають гучні й тихі. Ознаки гучного істерики - ридання, заламування рук, крики, биття посуду та інші бурхливі дії. Тихі істерики проходять непомітно для сусідів, але так само успішно, як і гучні, дістають тих, кому вони призначені. Тихі істеричка мало говорять, мовчать з докірливим виглядом, тиснуть на совість, ідуть в іншу кімнату і з стадальческім виразом дивляться в одну точку.

Мета істерики - опинитися в центрі підвищеної уваги. Істерика триває, доки оточуючі, які стали її свідками, не кидають всі справи і не починають втішати істеричку, пропонувати свої послуги від «накапати п'ятнадцять крапель валер'янки» до «позичити грошей» (купити шубу, підмести підлоги), вибачатися і просто гладити по голові.

Чи потрібен привід для істерики
З боку людям, які звикли оцінювати вчинки інших як щирі, може здатися, що істеричка - люди, які дуже емоційно реагують навіть на дрібні неприємності. Наприклад, нормальна людина навряд чи закотить істерику після «четвірки», поставленого викладачем, та до того ж заслуженою.

Насправді привід, з якого починається істерика і який оточуючим здається причиною істерики, не зачіпає істеричку так глибоко. Більше того, на привід вони взагалі не звертають уваги і тільки використовують його для того, щоб домогтися бажаного.

Істерика демонструє ті почуття, яких всередині немає.

Як розпізнати істеричку
Як казав Фрейд, сигарета - це фалічний символ, але іноді це просто сигарета. Тому, звичайно ж, не будь-які крики і сльози слід приймати за істеричний припадок. Нормальна людина теж може образитися і в розпачі прореагувати на ситуацію як істерик. У такому випадку потрібно реставрувати ваші відносини, а не робити поспішного висновку, що перед вами - особистість істероїдному типу.

Справжнім істеричка властивий цілий ряд рис, які, звичайно, можуть зустрічатися і у звичайних людей, але у істеричок ці риси відразу кидаються в очі і ріжуть слух.

Істеричка властива демонстративність поведінки, прагнення будь-якою ціною опинитися в центрі уваги, добитися, щоб про них постійно говорили.

Істеричка відразу привертають увагу. У їх зовнішності є щось таке, що миттєво впадає в очі, наприклад, на ній надіте занадто багато прикрас. Голос або сміх у неї голосніше, ніж в інших, жести театральний.

Істеричка нещирі - їхні почуття фальшиві, вони грають в любов, дружбу і ділову активність. Вони готові з найменшого приводу ридати: нещастя у них - на п'ять копійок, а заламування рук - на 50 рублів.

На роботі вони спочатку розгортають бурхливу діяльність, вміють організувати людей, переконати в необхідності виконати завдання, але коли справа вимагає безпосереднього їх участі, ентузіазм таких жінок вщухає, працювати їм вже не хочеться.

Всіх істеричок умовно можна розділити на два типи: перші люблять скаржитися і прибіднятися, інші, навпаки, хвалитися і займатися саморекламою.

Істеричка чутливі до емоційних переживань інших людей. Вони здатні глибоко проникнути у внутрішній світ іншої людини, щоб потім маніпулювати ним. В особистому житті істеричка викликають у чоловіків почуття провини (дружини у чоловіка, матері в сина). У супутники такі жінки вибирають чоловіків добрих і совісних.

Що робити з істериками і истеричками
Чим розумніша людина, тим більше він докладає зусиль, щоб приборкати свою істерику. Будь-яка істерика може чимось компенсуватися і переводитися в іншу, непомітну ступінь активності. Кар'єра, спорт, фізична праця, професії, що вимагають постійного перебування в центрі уваги (вчителі, актори, співаки) - ось чим можна замінити істерику. Правда, тут важливо реально оцінити власні можливості. Істеричність в характері і відповідна частка таланту привертають велику кількість людей і народжують «зірку». Коли ж істеричність на особу, а талант відсутній, велика ймовірність того, що в людини буде репутація істеричного.

Якщо ви стали свідком істерики, не підключайтеся і не реагуйте. Навіть якщо навколо вас б'ють посуд і рвуть на собі волосся, уявіть, що ви в театрі. Ви ж не біжите на сцену, коли головний герой збирається покінчити життя самогубством. Але потім, після істерики, спробуйте по-дружньому поговорити з істеричкою. Істеричка не розуміють, що роблять: розряджаються за допомогою істерики, а потім ... нічого не пам'ятають і, відповідно, ніяких висновків не роблять. Постарайтеся пояснити істеричка, щось, чого вона хоче домогтися, можна зробити іншим шляхом, що вигода після істерики сумнівна, а проблеми з оточуючими зростають. 


 

 

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: