Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Інтуїція і любов: ваш зовнішній образ
Для того, щоб знайти любов, про яку ви мрієте, необхідно перетворити своє внутрішнє життя. Можливо, доведеться перетворювати і свій зовнішній образ теж. Під "зовнішнім образом" я маю на увазі те, якими ми предстаємо перед іншими людьми, як поводимося по відношенню до них і як вони, у свою чергу, сприймають нас і спілкуються з нами.

Як побачити себе очима інших

У кожного з нас є уявлення про себе. Особливо чітко воно виявляється, коли ми порівнюємо його з тим уявленням, яке склалося про нас у інших людей. Наприклад, ми рахуємо себе організованими і пунктуальними, але знайомі можуть вважати нас занудними і негнучкими. Багато років тому в Нью-Йорку, на тренінгу талановитого професора у області терапії мистецтвом Еріки Штейнбергер я навчилася наступній вправі. Обіцяю, що результати вас уразять.

Вправа 20. Завершення позитивного особового образу

Складіть перелік позитивних тверджень, що стосуються вас, які, на вашу думку, відповідають дійсності, і запишіть їх на листку паперу (вам буде легше їх відредагувати, якщо ви скористаєтеся комп'ютером). Перерахуйте ті свої характерні риси, які ви найбільше в собі цінуєте. Ваші твердження повинні бути тільки позитивними. Не будьте ні боязкою, ні соромливою. Постарайтеся зібрати все, що характеризує вас позитивно.

Наприклад: "У мене красиві очі", "Я сексуальна", "Я легка на підйом", "Я організована", "Я хороший слухач", "Я красуня".

Ці твердження не обов'язково записувати в якомусь певному порядку, навпаки, буде краще, якщо ви запишете їх випадковим чином, а потім, якщо лист ще не буде повністю заповнений, напишіть, скажімо, десять тверджень, що стосуються вашого характеру, і ще дюжину - про вашу зовнішність.

Ці твердження повинні повністю відобразити не тільки ті якості, які роблять вплив на ваше любовне життя. Вони повинні включати характеристики вашої психіки, емоцій і фізичного стану. Не забудьте про характерні риси своєї поведінки.

У нижній частині листа напишіть: "Позитивні риси, які мені ще належить дізнатися про себе", - і залиште місце для більш загальних відповідей. Було б краще, якби ви розмножили цей лист і дали переглянути його своїм знайомим.

Вгорі напишіть наступний вступ:

“Спасибі, що погодилися заповнити мій "Позитивний особовий образ".

Я роблю це для того, щоб з'ясувати, наскільки моє уявлення про себе співпадає з думкою знаючих мене людей.

Зверніть увагу, що, перераховуючи свої достоїнства, ви вибирали ті, в яких були абсолютно упевнені. Тепер у вас є шанс порівняти своє уявлення про себе з тим, що думають про вас оточуючі.

Зробіть принаймні двадцять копій свого списку, залишивши собі один екземпляр, і приготуйте конверти з маркою і зворотною адресою.

Роздайте списки людям, які знають вас і бачили вас в різних ситуаціях: друзям, колегам, сусідам. Переконайтеся в тому, що ви опитуєте не тільки чоловіків, але і жінок. Проте не давайте цього опитувальника тому, хто вам явно не симпатизує, наприклад тому, з ким ви недавно посварилися, або тому, хто є конкурентом по роботі.

Можливо, відповіді почнуть приходити приблизно через тиждень або трохи пізніше. Коли ви одержите назад всі свої копії, візьміть той лист, який залишили собі, і проставте напроти кожного твердження його рейтинг. Мета вашого пошуку - повна згода по кожному пункту, якщо знайдеться хоч би один такий пункт! Якщо хоч одна людина дає коментар, необхідно його враховувати, навіть коли ви з ним не згодні. Але якщо три людини дадуть один і той же коментар, ви напевно задумаєтеся над тим, що вони мають на увазі.

Приклад з практики

Дорогі друзі!

Оцініть приведені нижче твердження, які, як мені здається, характеризують мене, за наступною шкалою: правдиве (п.), дуже правдиве (д.п.), абсолютно правдиве (а.п.):

- Я граціозна.
- Коли я говорю, іншим цікаві мої думки, відчуття, спостереження і думки.
- Я приваблива.
- У мене красиве тіло.
- Я великодушна.
- Я творча натура.
- Я відмінна господиня.
- Я хороший слухач.
- Я вірна подруга.

Обговорення

Деякі твердження можуть зустріти повну одностайність серед ваших респондентів, хоча їх думка може бути протилежна вашій. Якщо ви зрозумієте, чим саме відрізняється ваше самосприйняття від того, як вас сприймають оточуючі, то зможете розібратися і зрозуміти, чи дійсно ви вказали свої сильні сторони. Якщо ви залишитеся при своїй думці, запитаєте себе, що заважає вам проявляти ці здібності так, щоб їх відмітили інші.

Не виключено, що ваші респонденти не погодяться ні з одним з тверджень. Проте якщо багато хто оцінить більшість тверджень як просто "правдиві", а не "абсолютно правдиві", це означає, що вони трохи сумніваються в цьому.

Дуже важливо пам'ятати, що інтерпретація відповідей стосується того, як вас бачать інші, а не того, яка ви є насправді. Відповіді допоможуть вам розібратися в тому, як ви подаєте себе оточуючим, і дозволять зрозуміти, які зміни зроблять вас привабливішою. Можливо, ви також виявите в собі такі якості, що самі закохаєтеся в себе.

Це важливо, тому що, вважаючи якісь якості непривабливими, ми часто намагаємося примусити інших полюбити їх, відноситися до них як до наших достоїнств, щоб тим самим довести свою любов. Примиряючись з своїми недоліками, ми полегшуємо собі життя, стаємо щасливішими і врешті-решт привабливішими.

Нарешті, зверніть увагу на нижню частину листа, залишену для додаткових коментарів. Ви що-небудь там виявили? Завжди буває дивно виявити позитивні сторони, яких не бачимо ми самі, але які бачать інші. Якщо п'ятнадцять чоловік з двадцяти не згодні з тим, що ви "щедро віддаєте свій час", вам, ймовірно, захочеться обговорити цю незгоду з своєю подругою або постаратися знайти якесь пояснення. Можливо, ви просто дуже стримані і ваші друзі не знають, як багато енергії ви витрачаєте, задовольняючи їх прохання. Подумайте, яким чином змінити їх сприйняття.

Звичайно, цікаво, по яких з позитивних якостей співпали ваша думка і думка ваших респондентів. Захоплюючим продовженням цієї вправи може бути створення уявної людини виходячи з одержаних відповідей. Можливо, ваші респонденти недооцінюють ваш розум, але рахують вас набагато красивішою і забавнішою, ніж ви припускали.

Цікаво - а іноді це може підштовхнути на щось - виявити в собі якості, які інші в нас цінують, а ми їх ніколи і не помічали. Розділ "Додаткові коментарі" часто підштовхує до відкриття в собі тих привабливих рис, про які ви не здогадувалися.

Кожного разу, виконуючи цю вправу, я виявляла в собі сильні сторони і таланти, про які навіть не підозрювала. Корисно виконувати її раз на рік або навіть частіше.

Вас здивують не тільки відповіді респондентів, але також і позитивні твердження, які ви самі зробите про себе.

Лора Дей
«Практична інтуїція в любові»


wwwoman.ru

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: