Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Які думки заважають нам жити і як їх позбутися?

Якщо у Вашому житті темно, треба просто запалити в ньому світло.

Джон Харішаран, проповідник

Адже і він має рацію! Якщо щось заважає жити, означає треба зробити це «з точністю до навпаки».

Знати б тільки, що заважає!

Може, люди навколо злі або доля-злочинниця. Або ось, батьки не так виховали. Ну, на кого б ще звалити?

Психолог Альберт Еліс виявив 11 абсолютно безглуздих уявлень, що існують в свідомості людей. Він назвав їх «блокуючими установками свідомості». Ухвалюючи яке-небудь рішення, людина неминуче прокручує в голові установки, закладені в ній. Отже, ухвалюючи рішення, подумайте, чи не є воно наслідком однієї або декількох таких установок. Якщо це так, дійте «з точністю до навпаки».

Одинадцять «блокуючих установок свідомості» і мої коментарі до них.

1. Всі повинні мене любити і схвалювати те, що я роблю. Це - загальна установка і вона може бути конкретизована у вигляді наступних варіантів:

а) всі повинні поважати мене, тому що я - (старший, батько, начальник, директор, бос і т.д.);

б) якщо я роблю щось, то я повинен бути упевнений, що всі це схвалять (якщо не всі схвалять мої дії - означає я роблю щось не те або не так).

Тільки ось, не можна догодити всім. Комусь щось обов'язково не сподобається, і що тоді?

2. Людина повинна бути прекрасною (ідеальною) і добиватися успіху в будь-якій області, бути бездоганною в усіх відношеннях. Очевидно, що бути бездоганним у всьому відразу неможливо.

3. Існують помилкові вчинки, і кожен, хто їх зробив, повинен бути покараний. Тільки не помиляється той, хто нічого не робить. Просто треба вчитися отримувати користь з своїх помилок.

4. Жахливо, коли у мене виходить не так, як хочеться. Варіант цього переконання - «Вічно у мене все не так !» або «Іншим все дається легко, а мені...». Порівняння себе з іншими просто непродуктивно. Завжди знайдеться той, хто робить щось краще за Вас (або вдає, що робить). Просто прагніть добре робити те, що важливо саме Вам!

5. Людина турбується із-за зовнішніх подій і обставин, на які не може вплинути. Такі обставини є, були і будуть у кожної людини. Їх треба просто пережити.

6. Можлива неприємність породжує неспокій. Поки небезпека не пройде, треба весь час її чекати і готуватися до неї.

Це - у принципі неправильна установка, оскільки:

а) немає ніякого сенсу турбуватися і нервувати з приводу неприємності, яка ще не відбулася;

б) часто буває, що, коли очікувана неприємність все-таки відбувається, людина вже нездатна з нею справитися, адже всі її внутрішні сили пішли на переживання в її очікуванні;

в) ну і, нарешті, може трапитися і так, що очікувана неприємність взагалі не трапиться або трапиться, але не з такими наслідками, які очікувалися. Сили і нерви витрачені дарма.

7. Уникати труднощів і відповідальності легше (зручніше), ніж брати їх на себе і справлятися з ними.

Рішення будь-якої проблеми укріплює упевненість в своїх силах, пошану до себе. Ну, а якщо проблему вирішити не вдалося, див. пункт 3.

8. У житті завжди потрібен хтось, хто сильніший, могутніший, на кого можна покластися. Тільки за все в житті потрібно платити. Ніхто не протегуватиме Вам просто так.

9. Поведінка людини в сьогоденні визначається тим, що впливало на неї у минулому. Або по простому «В моєму віці вже пізно…» або «Завжди так робив і не збираюся міняти…».

Минуле пройшло! А змінити свої звички можна в будь-якому віці.

10. Те, що роблять інші, для нас дуже важливо. Тому потрібно докласти всі зусилля, щоб вони змінилися в потрібному напрямі. Змінити іншу людину, особливо дорослу, практично неможливо. Набагато простіше змінити своє відношення до іншої людини. Або підстроїтися під неї.

11. Кожна проблема має єдине правильне рішення. Його необхідно знайти - в цьому головне завдання. Насправді абсолютна більшість проблем мають багато рішень (більше двох), і практично не існує одного, Абсолютно Правильного Рішення.

Робота по подоланню стереотипів свідомості - справа не одного дня. Але, відмовившись від помилкових уявлень, людина повинна одержувати щось натомість. А що?

Упевненість в собі, самодостатність.

Загалом віру, що «Я можу Все!».

У нашому світі більше тих, що здалися, чим переможених. Ніколи не здавайтеся, і перемогти Вас буде цілком можливо.

 

www.ualady.net

 

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: