Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

За стіною

Задумайся, чи живеш ти справжнім життям чи тільки спостерігаєш за ним?

«Життя йде десь за стіною, а ти в полоні порожнечі...» – співається в одній відомій пісні. У цих словах описана пастка, в яку потрапляє багато хто. Що ж це означає – не жити, а існувати?

Ось ознаки того, що ти не живеш своїм справжнім життям.

1. Тебе не цікавить сьогодення.

Або ти живеш минулим: «як добре було в дитинстві», «а ось раніше було весело», «нічого хорошого вже чекати не доводиться»... Або майбутнім: «ось закінчу інститут (влаштуюся на роботу, вийду заміж і т.д.), і тоді буде щастя, а зараз це так, застій; треба почекати».

Ще варіант: ти йдеш з головою в паралельний світ, світ своїх фантазій. Тобі в нім добре, затишно, знайомо і так приємно. А зовнішнє середовище здається жорстоким і несправедливим. Але, може, ти його просто недостатньо добре знаєш?

2. Не дієш.

Відчуваєш себе не творцем свого життя, а пасивним спостерігачем. Наприклад, тобі хотілося б весело провести вечір, але, замість того щоб організувати його самій, ти чекаєш, поки хтось зробить це за тебе, подзвонить і запросить. У результаті залишаєшся в компанії з телевізором.

Ця ознака виявляється і в тому, що у тебе є багато ідей, наприклад хотілося б займатися танцями, організувати свій клуб або поміняти імідж, але ти під різними відмовками відкладаєш ці справи на невизначений термін.

3. Не віриш в себе.

Монотонність твого існування періодично уривається нападами уселенської печалі про те, що все жахливо, що починати нічого і не варто, все одно не вийде. Часто до цих думок домішуються заздрість і невпевненість в собі. Коли ти бачиш, що у подруги все складається – шлюб, кар'єра, зовнішність, а ти як би спостерігаєш за цим святом життя з боку і не віриш в свої сили. Неначе інші – вибрані, для яких відкриті всі двері, а ти замкнута в своєму маленькому темному світі і вважаєш, що нічого змінити не можна.

Знайомо? Влаштовує тебе така ситуація?

Якщо так, що ж, нам всім дано тільки одне життя, і як його прожити – наш власний вибір. Якщо ж хочеш змінитися - все в твоїх руках.

Живи тут і зараз.

Це найголовніше. Минуле пішло, майбутнє ще не настало. Це примари! А єдине реальне і неспростовне – те, що відбувається тут і зараз.

Наприклад, якщо ти сидиш в кафе за столиком і перед тобою гаряча чашка кави, насолодися її смаком повною мірою! Якщо читаєш книгу, отримуй задоволення від кожної її строчки. Якщо їдеш в суспільному транспорті, милуйся красивими людьми. Адже життя і складається з цих дивовижних моментів, на які багато хто не звертає уваги.

Відчуй себе важливою частиною цього світу.

Будь допитливою, і тобі відкриються дивовижні скарби. Почни спостерігати. Частіше гуляй на природі, дивися на дерева, квіти. Розглянь будь-який листочок: він унікальний! І ти є такою ж неповторною частиною цієї містерії життя.

Пізнай себе.

Спробуй заглянути в свій внутрішній світ. Ти виявиш багато цікавого і несподіваного: твої переживання і радощі, прагнення і особливості. Усвідом свою унікальність. Адже найголовніше – це просто бути, а не намагатися відповідати якимсь канонам і ідеалам. Якби не існувало тебе, весь світ був би іншим!

Твори свій всесвіт.

А зараз в думках візьми в руки кисть і спробуй розфарбувати своє життя! Спершу займися тим, що так довго відкладала. Мріяла записатися в спортзал? Зроби це прямо зараз! Хотіла стати привабливішою? Поміняй імідж! Головне – не сидіти склавши руки. Додавай нові штрихи в картину свого життя щодня, і через деякий час вона може стати витвором мистецтва.

До речі про мистецтво. Творчий розвиток також допоможе змінити твій світ – і зовнішній, і внутрішній. Почни писати картини або розповіді, займися розведенням квітів, навчися грати на музичному інструменті або навіть вишивати хрестиком. Людині дуже важливо щось створювати!

Приділи увагу людям.

Якщо ти хочеш, щоб тебе любили і цінували оточуючі, відносься до них так само. Запрошуй друзів в гості. Відвідуй різні заходи, щоб завести нових. Спробуй бути ініціатором знайомств. Варто лише почати, і недоліку уваги у тебе не буде ніколи.

Зроби ці декілька кроків, і стіна, що загороджує від тебе сонце, звалиться!

 

www.ameno.ru

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: