Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Як впізнати людину по ході

Відбитки пальців, наша зовнішність, манера одягатися – все це відрізняє нас від інших людей, робить нас несхожими на оточуючих. Виявляється, людину можна впізнати і по ході, недаремно співається в одній відомій пісні: «А я милого впізнаю по ході».

Хода може розповісти не тільки про характер, але і про певні нюанси сексуальної поведінки. Психологи вважають, що, примушуючи тіло поводитися більш розслаблено і вільно, ми підвищуємо собі настрій і самопочуття. У результаті успіх приходить якось сам собою!

Пригадайте хоч би Вірочку з «Службового роману». Вона дала точний рецепт: «Голова трохи підведена, очі трішки опущені, тут (груди) все вільно, плечі відкинуті, хода вільна від стегна».

Жінку, нещасливу в особистому житті, відрізняє важка, незграбна хода. Дівчина, що поспішає на побачення, йде легко, але дещо судорожно, збуджено. Вона, щаслива і впевнена в собі леді, дефілює, майже як манекенниця по подіуму.

Людина з танцюючою ходою особливо несерйозна, забудькувата, обіцяє багато що, але слово ніколи не тримає. Саме «танцюристи» в житті пурхають від квітки до квітки задоволень, дуже швидко забуваючи потім і про джерело своїх інтимних радощів, і про «плоди» швидкоплинної любові. Ланцюги Гіменея «танцюристів» не спокушають.

Тихий, невпевнений крок з опорою на носок належить людям, які не люблять привертати до себе увагу, часто занурені в свої думки і переживання, похмурі і некомунікабельні. Але це не заважає бути їм достатньо сексуальними!!!

Дзвінка хода з підкресленим стукотом каблуків належить нестриманій і безцеремонній людині. На перший погляд, це може показатися впевненістю в собі, навіть сміливістю. Але такі «хами», стукаючі каблуками, насправді часто своєю поведінкою компенсують відсутність впевненості. Вони легко йдуть на любовні контакти, часто міняють партнерів.

Важка, човгаюча хода і руки, що нерухомо висять при ходьбі, говорять або про відсутність волі, або про жахливу пересиченість, або... – на жаль! – про старість.

Вони мляві і нудні і в житті, і в ліжку.

Швидкий, стрімкий крок – у гарячої натури, яка думає і вирішує все швидко. Це везучі люди. Вони люблять працювати і люблять відпочивати. Проте в сексі вони так само гарячі і нетерплячі, і більше піклуються про свої радощі, чим про бажання партнера.

Повільний, або «журавлиний», крок характеризує людей або байдужих, холодних, або жовчних, незадоволених всім. Вони важкі в спілкуванні, безрадісні і безперспективні.

Тремтячий крок буває не тільки у старичків з хворими ногами. Це може бути людина бідна і звикла до цієї своєї бідності, не охоча вибратися на світ божий. Це, як правило, погані коханці. Одноманітне рутинне життя з впевненістю в такому ж бідному завтрашньому дні – для них.

Розмірений, статичний крок говорить про те, що перед вами спокійний, урівноважений суб'єкт, не схильний до дивацтв і легковажності. Його раціональність і консервативність можуть показатися деколи нестерпними, але він вірна і надійна людина.

Той, хто при ходьбі п'яти ставить всередину, має особливо загострену увагу до оточуючих. «Все бачу! Все чую! Високо сиджу! Далеко дивлюся!..» Він веселий, товариський, але іноді дещо настирливий.

Погодьтеся, осоружний тип, бігаючий дрібними кроками. Такі суб'єкти звичайно педантичні, прискіпливі і нетовариські.

Якщо при ходьбі людина сильно розмахує руками, це говорить про його безпосередній характер. Стрімкість і цілеспрямованість – це про нього. Він енергійний, має живу, пристрасну, часто творчу натуру. Дуже приємний і привабливий тип! Він прекрасний коханець і щира людина.

Отже, будьте уважні до людей, і при певних знаннях ви цілком зможете, не заглядаючи в голову до людини, тільки по зовнішності і зовнішнім проявам визначити, що людина з себе представляє.

Не впустіть своє!

 

www.shkolazhizni.ru

Надіслати другові

< Назад

 
оляо
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: