Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Дебют Оксани Мухи у Луврі

30 жовтня 2009 року у львівському Будинку вчених український модельєр Оксана Муха представить весільні та вечірні сукні, які цього місяця дебютували на французькому салоні моди Сarrousel du Louvre у Парижі.  До півтора десятка робіт, продемонстрованих 16 жовтня 2009 року в Луврі,  Оксана Муха додасть у Львові показ усієї колекції урочистого вбрання сезону-2010.

 

Участь компанії «Оксана Муха», яка впродовж 16 років шиє весільний та вечірній одяг, у найвищому французькому салоні весільної моди Сarrousel du Louvre, є найбільшим досягненням українського модельного бізнесу в цьому сегменті ринку. Зі 150 європейських компаній, які спеціалізуються на виготовленні весільно-вечірнього вбрання, компанія «Оксана Муха» єдиною з України потрапила до числа 35-ти вибраних, що були запрошені до показів моделей на найпрестижнішому салоні в Луврі.

- Уже рік у Парижі працює наш бутік «Оксана Муха», – повідомила Оксана Муха. – Його клієнтами стали знані люди, зокрема, сопрано французької опери Анна Касьян. Це допомогло нам не лише претендувати на участь у Сarrousel du Louvre, але й – після суворого відбору – вийти на подіум у Луврі. Наші сукні стояли поруч з такими світовими брендами, як Pronoviaz (Іспанія) Mark Chaul (Франція).

Головний критик французької весільної моди Сабіна Гаро наголосила, що компанія «Оксана Муха» прийшла в Париж з особливим авторським обличчям, яке дотепер не було представлене у Франції. Роботу Оксани Мухи відзначив також один із спонсорів луврського дефіле – компанія Swarovski Crystal. Вона виокремила 12 компаній, в тому числі й українську, з-поміж 35-учасників показу, яким презентувала по два кілограми кристалів для виконання VIP-вбрання.

На стенді в Луврі було виставлено десяток суконь від Оксани Мухи, ще п’ять моделей, які демонстрували французькі манекенниці, взяли участь у загальному дефіле, де було показано загалом 90 суконь.

У Львові, крім моделей, які компанія «Оксана Муха» демонструвала в Парижі, буде представлена повна колекція 2010 року – 80 моделей весільного одягу і 50 – вечірнього.

«Вони віддзеркалюватимуть європейські тенденції, що будуть актуальними наступного сезону: біла сукня з силуетом «ампір», хаотичним та ритмізованим драпіруванням, рукавом «буф», декорована стразами. Характерним буде збільшення лінії плеча, - зазначає Оксана Муха. – Домінуючими декоративними елементами будуть різноманітні форми бантів. Романтичний, класичний, фантазійний стилі – однаково заслуговуватимуть на увагу. З тканин – використовуватимуть шифон, тафту, муслін, нові види органзи».

Сьогодні 80% виробів компанії «Оксана Муха» становлять сукні pret-a-porte, 19% - privee (тиражовані лише до 10-15 одиниць), 1% - haute couture.

Наступний показ колекції Оксани Мухи запланований на січень 2010 року в Німеччині, де в в торговельних закладах у кожному регіоні країни представлені вироби компанії «Оксана Муха». А на початку лютого 2010 року сукні львівського модельєра братимуть участь у московському салоні «Весільна та вечірня мода і аксесуари», куди приїдуть також представники провідних світових брендів, що працюють на цьому ринку.

Участь у цьогорічному французькому салоні посилює вимоги до компанії «Оксана Муха». Тому вона має намір розвивавати мережу монобрендових крамниць у Європі та в Росії. «Якщо раніше ми годилися на сусідство в бутіку з іще двома-трьома брендами нашого рівня, то тепер беремо курс на ексклюзивну присутність у крамниці, - говорить Оксана Муха. - Якраз бутік у Парижі, що його рік тому відкрив наш партнер Крістоф Дювальє з дружиною, вже є іменним. Аналогічна монобрендова крамниця також працює у Лондоні».

Компанія «Оксана Муха» поставляє партнерам-дистрибуторам шлюбні та вечірні сукні за запитом. «Кожну з цих моделей ми тиражуємо тільки залежно від попиту. Рейтинг замовлень дозволяє вивчити смаки і врахувати їх при підготовці наступних колекцій. Щоби розширювати продаж, ми не виключаємо запровадження франчайзингових схем. Але для їх реалізації потрібно добре вивчити західні правові механізми», - наголосила Оксана Муха. Нещодавно Оксана Муха отримала нові пропозиції про співпрацю з Італії та Швеції. 

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: