Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Епіляція зони бікіні

Із-за свого інтимного характеру епіляція лінії бікіні не обговорюється так часто, як інші види епіляції на тілі. Але, проте, попит на лазерну епіляцію області бікіні останніми роками тільки зростає. Це пояснюється тим, що переваг лазерної епіляції в такій чутливій дуже багато і їх дуже просто оцінити, знаючи всі неприємні наслідки інших методів епіляції.

Привабливість такої процедури, як лазерна епіляція області бікіні вистачає легко з'ясовна. Останні модні тенденції представляють досить відверті вбрання і купальні костюми, які вимагають доконаного зовнішнього виду, у тому числі і області бікіні. Традиційні методи епіляції, як правило, заподіюють багато болю і спричиняють за собою неприємні побічні ефекти, у вигляді роздратування і почервоніння. А найголовніше – ці процедури доводиться проводити регулярно.

 

Ефективність і безпека лазерної епіляції бікіні доведена не лише довголітніми медичними дослідженнями, але багаточисельними відгуками жінок, які назавжди позбавилися від подібної проблеми.

Чи являеться лазерна епіляція бікіні постійним методом?

Це ключове питання, яке виникає при ухваленні рішення провести лазерну епіляцію інтимної зони. Відповідно до офіційних висновків міжнародних дослідницьких центрів, лазерна епіляція бікіні не є постійною формою видалення волосся. Це пояснюється тим, що лазерна епіляція, тоді як ефективно видаляє волосся назавжди в більш ніж 90% випадків, не може гарантувати повного знищення всього небажаного волосся області бікіні на все життя. Ефект такої процедури полягає в постійному скороченні волосся, а не повному видаленні. Проте, результати лазерної епіляції бікіні в більшості випадків тривають близько 3-5 років.

Як проводиться процедура лазерної епіляції бікіні?

Якщо Ви вже читали про те, як минає лазерна епіляція на ногах або на обличчі, ви вже уявляєте, як минатиме лазерна епіляція бікіні. Але, враховуючи чутливість даної області, процедура епіляції повинна проводитися з особливою обережністю. Не варто забувати, що епіляції проводиться поблизу статевих органів, тому повинні дотримуватися особлива стерильність і акуратність. Якщо клієнт відчуває біль під час процедури, повинні прийматися відповідні заходи по її усуненню. Такий наслідок процедури, як почервоніння, повинні зійти протягом декількох днів. Для більшості людей потрібно 3-4 процедури лазерної епіляції в області бікіні.

Вартість лазерної епіляції бікіні.

Як і будь-яка процедура епіляції, ціна процедури лазерної епіляції бікіні залежатиме від оброблюваного майдану, структури і кольору волосся. Із зростанням популярності в останніх на подібну процедуру небагато і знизилися ціни. Таким чином, вартість одного сеансу лазерної епіляції області бікіні може варіюватися від 450 до 700 грн. Бразільська епіляція (повне видалення волосся в області бікіні) може опинитися трохи дорожче, оскільки для такої процедури буде потрібно значно більше часу.

Іньші методи видалення небажаного волосся в області бикини

Перед тим як проводити лазерну епіляцію бікіні обов'язково слід проконсультуватися з лікаркою. Можливі варіанти, коли така процедура протипоказана. Тому існує безліч інших способів видалення волосся в інтимній зоні.

Воскова епіляція Бразільського бікіні досить популярна, і результати її досить непогані. Але для того, щоб проводити її, необхідний дуже високий рівень терпимості до болю.

Така ж проблема виникає і під час електролізу, який може видалити небажане волосся назавжди. Але такий вид епіляції вимагає дуже багато часу і не рекомендується для вживання в області бікіні.

Самий поширений метод видалення волосся в інтимній зоні – це гоління. Але після такої процедури, як правило, виникає неприємне роздратування.

Таким чином, досить упевнено можна сказати, що лазерна епіляція – це найефективніший і безпечніший спосіб видалення волосся в області бікіні.

Бразильська эпиляция

Однією з різновидів епіляції області бікіні є Бразільське бікіні. Дійсно, термін «Бразільське бікіні» прийшов до нас саме з Бразилії. Така епіляція має на увазі повне видалення волосся в інтимній зоні. На відміну від решти видів видалення волосся в області бікіні, такий спосіб не заважає носити відвертий одяг. Бразільську епіляцію вважають за краще проводити не лише багато жінок, а інколи навіть і чоловіки. Такий вибір зазвичай пояснюється родом професії, при якій необхідно носити певний одяг. У результаті, Бразільська епіляція поступово стає одним з найпопулярніших видів лазерної епіляції бікіні.

Вартість процедури Бразильської епіляції.

По порівнянню з більшістю інших видів епіляції, вартість Бразільської лазерної епіляції цілком доступна, хоча і зрозуміло, трохи дорожче, ніж просто лазерна епіляція бікіні. Ціна Бразільської епіляції може варіюватися від 600 до 1000 грн. Ціна природно залежить від місця проведення процедури і, звичайно ж, від індивідуальних особливостей людини.

Перед проходженням такою обов'язково варто порадитися з Вашою лікаркою.

 

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: