Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Відмінна фігура

Що в неї є таке, чого немає в мене? Чому в неї це є, а в мене немає? Саме ці питання будуть досить підступними почуттями, що часом доставляють масу проблем для тієї, кому не дають спокою подібні думки. Моментів, що викликають заздрість суперниць маса, але більшість із них стосуються зовнішнього вигляду (мова йде про красу та фігуру) і секс.

Чоловіки і жінки гарні, коли вони подобаються протилежній статі. Сприймаючи жінку/чоловіка як свого можливого партнера, ми ніколи не помиляємося.

Якщо говорити про еталони фізичної краси в різних культурах, то історія показує, що стандарти краси дуже сильно різняться в різних країнах і культурах. Крім очевидної переваги людей без вираженої фізичної асиметрії тіла, існують інші культурні переваги.

У древній Греції і Римі еталони чоловічої й жіночої краси були практично не відмінними від еталонів початку ХХ століття, століття розвитку олімпійського руху. У середні століття можна відзначити моду на огрядність (наприклад, на картинах Рубенса), і на потенційну плідність (картини голландських майстрів, наприклад, вічно вагітні дами).

До середини ХХ століття еталони краси тіла виглядали цілком здоровими й пропорційними. У цей час «висока мода» продовжує рекламувати стандарт жіночої краси, як надзвичайно худу, дуже високу фігуру.

Відмінна фігура

Віддавна прийнято вважати, що наявність гарної фігури - це не просто примха, а необхідність. Такої думки відносно фігури дотримувалися багато філософів античності. У той час наявність гарної фігури не було індивідуальним бажанням людини. Гарна фігура була просто необхідна.

Що ж стосується сучасного світу, то можна сказати, що зараз існує певна мода на гарне тіло, але такого значення, як у часи Аристотеля, фігура вже не відіграє. Але інтерес до гарної фігури все-таки не пропадає. Чим же це можна пояснити?

Зиґмунд Фрейд говорив, що людина все своє життя працює на дві речі: на їжу й на сексуальне задоволення. Яким образом із цим пов'язана фігура? Так самим прямим! Для того щоб мати гарну фігуру, необхідно правильно і якісно харчуватися, необхідно вживати, наприклад, достатню кількість фруктів, овочів і інших продуктів, тому що лише різноманітне харчування здатне забезпечити організм необхідною кількістю різних поживних речовин, наприклад вітамінів.

При недоліку яких-небудь вищезгаданих речовин вдаються до допомоги різних харчових добавок. Найбільш збалансованим у плані наявності різних компонентів є спортивне харчування. У ньому врахована наявність всіх необхідних для правильного розвитку хімічних сполук. Зверніть увагу, що спортсмени можуть похвастатися своєю фігурою, і пов'язано це не тільки з тим, що вони постійно тренуються.

Сексуальне життя

Що ж стосується сексуального задоволення, то нерозумно заперечувати необхідність гарної фігури для досягнення цієї мети. Істотну роль в оцінці сексуальності незнайомої людини грає саме фігура. Наприклад, дівчину в хлопця при оцінці фізичних даних (фігури) принаджує наявність класичного чоловічого трикутника, що яскраво виражений у широкоплечих чоловіків з вузькими сідницями. Зверніть увагу на фігуру багатьох моделей, але це одночасно й крайній прояв турботи про фігуру. Його теж варто уникати, інакше ні до чого гарного це не приведе.

Часто можна побачити гарні тіла по телевізорі. Особливо в рекламі й у кіно. Важко представити який-небудь бойовик без участі головного героя із приголомшливою фігурою.

Як правило, турбота про свою фігуру більшою мірою характерна для дівчин, що ж стосується чоловіків, то зараз не так-то й просто знайти чоловіка з гарною фігурою. Важко сказати добре це чи ні. Наприклад, у часи вищезгаданого Аристотеля складно було знайти чоловіка, який би не піклувався про свою зовнішність, фігуру й інші речі. Складно це в першу чергу тому, що культура того часу носила гомосексуальний характер. Шлюби між чоловіком і жінкою носили формальний характер і були необхідні лише для продовження роду. Часи міняються! У наші дні гомосексуалізм втратив актуальність часів Аристотеля й необхідність у гарній фігурі в суспільстві (серед чоловіків) різко знизилася. Відносини між чоловіком і жінкою є традиційними, і от отут-то слід зазначити, що жінку в чоловіка приваблює не тільки фігура. Це теж знижує необхідність у гарному тілі.

У теперішній час існує величезна кількість порад з поліпшення статури, існує купа методик, що дозволяють коректувати фігуру. Дані методики переважно є комплексними, тобто являють собою «суміш» різних процедур, вправ і дієт.

Досить часто корекція фігури спрямована на зниження ваги. В 90% випадків локальні жирові відкладення й надлишкова вага пов'язані з порушенням вуглеводного обміну. Доведено, що гормон, що вивільняється підшлунковою залозою - інсулін відіграє основну роль у процесі відкладення підшкірного жиру. Вживання їжі приводить до підвищеного виділення інсуліну у відповідь на швидке надходження більших кількостей глюкози в кров. Інсулін сприяє синтезу жирів і блокує їхнє розщеплення в жирових клітках. Тому в більшості випадків схуднути неможливо без зняття інсулінового блоку. І тільки при зниженні рівня інсуліну запускаються процеси розщеплення жиру й вихід жирних кислот із кліток. Зайва вага дійсно є серйозною проблемою, тому що може бути передумовою до різних захворювань. Та й виглядають звисаючі животи якось не дуже гарно.

Досить розповсюдженим явищем останнім часом, є повальне захоплення населення таким видом спорту як бодібілдинг. Це англомовне слово дуже легко прижилося в нашій мові, якщо спробувати перевести його, то звучати це буде як побудова тіла (фігури). Досить позитивно на розвиток фігури впливає плавання, із цієї причини не слід забувати про існування басейнів. Зараз існують всі необхідні умови для зниження ваги й інших процедур, які в остаточному підсумку приводять до поліпшення фігури, головне щоб бажання поліпшувати цю саму фігуру не пропадало!

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: