Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Як дорости до посади директора
Поганий той менеджер, який не мітить в директори! Або хоч би в зами. Можна роками виконувати роль правої руки шефа, але так і не добитися бажаної мети. І все-таки вихід із цієї ситуації є.

Шоколад — в чотири рази солодший за поцілунок
Шоколад значно виграє в порівнянні з поцілунками: відчуття від танучих в роті какао-бобів приносить в чотири рази більше задоволення, ніж поцілунок. Таке відкриття зробили британські вчені.

Ворожіння на  кавовій гущі
Вже не одне століття, в прагненні передбачити своє майбутнє, люди вдаються до ворожіння на кавовій гущі. Така його популярність пов\'язана з існуванням повір\'я, яке свідчить, що передбачене за допомогою кавової гущі обов\'язково збудеться.

Навіщо люди плачуть?
Чому безмежна печаль або всепоглинаюча радість ллються солоними струмочками? Наука поки не може із стовідсотковою точністю відповісти на ці питання, але деякі роботи в цьому напрямі ведуться вже давно.

Ожиріння лікується сплячкою
Фахівець з молекулярної біології з Медичної школи Х'юстону Техаського університету Ченг Чі Лі (Cheng Chi Li)  запатентував технологію, яка, на його думку, може з часом стати новим методом боротьби з ожирінням.

Дивні музеї
Перший музей в Англії відкрився в 1683 році при Оксфордському університеті. Плату за вхід брали на виході, причому вона бралася залежно від того, скільки часу відвідувач провів в залах музею.

Містичні 911
Уважно прочитайте текст і випробуйте наступні інструкції, обіцяю, ви здивуєтеся в кінці!

П'ять Стадій сп'яніння
Чи знаєте ви, яких 5-ти стадій можна досягти, якщо ви вживаєте алкоголь? Навіть якщо так, дуже рекомендую ознайомитися з даними варіантами.

Вино рятує від карієсу...
Келих вина є відмінною профілактикою руйнування зубів, запалення ясен та ангіни, показало недавно проведене дослідження. І червоне, і біле вино містить нищівні мікроби компоненти, стверджують італійські учені.

У Китаї заборонять рекламу сигарет
Китай, найбільший в світі виробник і споживач сигарет, заборонить рекламу тютюнової продукції до 2011 року.

Сезон народження дитини впливає на її майбутній зір
У дітей, народжених взимку, набагато менше шансів стати короткозорими впродовж життя, і кращий зір вдалину, ніж у народжених влітку

Розроблений дизайн кімнат кохання
12 номерів брюссельського готелю Royal Windson було віддано дизайнерам, яким надали значний бюджет і повну свободу. Фантазію обмежувала лише оголошена тема арт-проекту: кохання.

Учені: Сімейні сварки корисні
Дослідження показали, що шлюб позитивно впливає на чоловіче здоров’я - майже половина холостяків помирали раніше за одружених чоловіків.

Які 10 звичок найшвидше приводять до бідності?

Монета номіналом в один мільйон доларів
Величезна золота монета вагою 100 кілограм і номіналом в один мільйон канадських доларів була створена художником Стенлі Уіттеном.

Як оп’яніти від… думок
Виявляється, для того, щоб "оп\'яніти", зовсім не потрібно пити – достатньо однієї думки про пиво, про вино або горілку.

Перегляд телевізора знищує психіку
Обдаровані діти чутливіші до переживань інших людей, тому їм категорично не рекомендується дивитися новини по телевізору.

Ворожіння з погляду психолога
Життя вносить свої корективи - на шляху до мети доводиться набивати шишки, шукати свій шлях, розчаровуватися, зневірятися і згадувати про ворожок.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8