Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Передбачати майбутнє може кожен
Вчені розробили інформаційну теорію, яка доводить, що передбачати майбутнє, – це природжена здатність людського мозку, яку людство, на жаль, втратило.

Пластикові пляшки викликають рак
Британські учені прийшли до висновку, що небезпечною для здоров\'я може бути не тільки їжа, але і її упаковка. Так, при виробництві пластикових пляшок для мінералки використовуються матеріали, які можуть стати причиною серйозних захворювань, зокрема раку.

Значення родимок
У різні епохи відношення до родинок було неоднозначним. В середні віки, за таку «мітку диявола» могли запросто оголосити відьмою і відправити на вогнище. Пізніше, при дворі французьких королів, родимки, а при їх відсутності мушки, вважалися модним атрибутом. За допомогою мушок була придумана особлива любовна мова спілкування.

Секрети успішної співбесіди: п'ять ситуацій, яких слід уникати
...Адже вам здавалося, що ви підготувалися до цієї співбесіди найкращим чином. Але іноді навіть найпродуманіші плани порушують непередбачувані обставини.

Скільки років мобільному телефону?
У 2003 році виповнилося 30 років з моменту створення стільникового телефону. Мабуть, жодна інша сучасна технологія так довго не пробивалася до споживача. З моменту створення нової технології зв'язку і до моменту отримання дозволу на її комерційне використання минуло 37 років.

Жіночі і чоловічі сайти…
Не секрет, що чоловіки і жінки по-різному проводять час в інтернеті. Британські учені прийшли до висновку, що не тільки функціональне призначення сайту має значення, але і його зовнішній вигляд. Саме за зовнішнім виглядом сайтів в Мережі розрізняються переваги чоловіків і жінок.

Чи віримо ми в пророцтва
В своєму страхові перед труднощами та в пошуках щастя людина зверталася до провидців, магів, астрологів, медіумів, щоб якимось чином зуміти відхилити завісу над своїм майбутнім, індивідуальним чи колективним. Навіть сьогодні, наприкінці ХХ століття, віщування та пророцтва, незважаючи на загальний скептицизм, також мають велике психологічне значення.

Кімнатні рослини, що приносять кохання
Окремі види кімнатних рослин можуть впливати на людину, на її дім, сприяючи вирішенню або ускладнюючи окремі проблеми родинних відносин, і навіть кохання. У східній філософії є ряд положень, які пов’язують кімнатні рослини і сфери людської діяльності та її життя в цілому.

Любителі поспати вмирають раніше
Головний камінь спотикання в різноманітних концепціях медичного значення сну - це сакраментальне питання "Скільки середньостатистичній людині слід спати протягом доби?", яке до цього часу не має однозначної відповіді.

Аварійні знаки зодіаку
Компанія по страхуванню автомобілів InsuranceHotline виявила пряму залежність між знаком Зодіаку водія і його шансами потрапити в аварію або порушити правила.

Таємниця Бермудського трикутника
Про цей район Атлантичного океану бувалі моряки кажуть: "Згубний, проклятий район. Краще не ходити туди". Але ходити доводиться, тому що він пролягає в жвавому місці, у берегів Північної Америки.

Голландські вчені на захист пива!
Оскільки в основі привабливості чоловіка (у сенсі запліднення)  лежить його сперма, то не погано було б підвищити її якість і кількість. Ви не повірите, але це можна зробити за допомогою пива!

Домен сім'ї Усами бен Ладена виставлено на продаж
У США на продаж виставлено неоднозначне доменне ім'я - Saudi-binladin- group.com, стартова ціна за домен - 150 тисяч доларів. Домен був зареєстрований сім\\\\\\\'єю Бен Ладена, термін його реєстрації закінчився 11 вересня 2001 року

Банкноти переносять вірус грипу
Щодня мільярди банкнотів по всьому світу переходять з рук в руки, приносячи деяке задоволення (принаймні тим, хто їх отримує).

Атомні гриби
Навколо об'єкту «Укриття» (саркофаг над 4-м блоком) Чорнобильської АЕС виявлені гриби, які використовують для свого розвитку радіоактивне випромінювання зруйнованого блоку.

Coca Cola винайшла Sprite, що самоохолод
Учені, які працюють в цій корпорації зуміли придумати спосіб примусити пляшку з безалкогольною рідиною весь час залишатися холодною.

 2,5 млрд стільникових телефонів
Як заявив директор Wireless Intelligence Мартін Гарнер (Martin Garner), індустрії мобільного зв\'язку було потрібно 20 років, щоб досягти рубежу в 1 млрд з\'єднань і всього 3 роки - щоб подвоїти це число.

Відкриття століття
Хіміки з Пенсільванського державного університету (Pennsylvania State University) підтвердили, що інженерові Джону Канзіусу (John Kanzius) дійсно вдалося створити апарат, що дозволяє спалювати солону воду

Спосіб захисту від злодіїв
Простий і дешевий спосіб захисту від злодіїв, а також любителів випити і закусити за чужий рахунок, пропонують британські вчені, які стверджують, що достатньо всього лише фотографічного зображення пари уважних очей.

Люди розівчилися спілкуватися із-за SMS.
Людству загрожує глобальна епідемія соромливості, викликана повсюдним використанням електронної пошти, SMS,ICQ і плеєрів.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8