Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Романтична легенда про Святого Валентина
Християнського проповідника Валентина посадили в римську в'язницю за віру і невдовзі засудили до страти. Сидячи під вартою, Валентин закохався у сліпу дівчину, дочку в'язничного наглядача. Користуючись своїми медичними знаннями, він зцілив її від сліпоти. За іншою версією, сліпа дочка тюремника сама закохалася у Валентина.

Історія валентинок
У наш час "валентинкою" називають листівку для коханої людини в день Святого Валентина. Появі "валентинок" передували слова і пісні, які кохані говорили або співали один одному ще в середні віки. Перші письмові "валентинки" з'явилися вже 15 столітті. Але і тут є різні думки про те, кому ж належить написання першої "валентинки".

Печера нелюдських страждань
Ніякі, навіть найуспішніші голлівудські страшилки не підірвуть розуміння того, що найстрашніше в нашому житті – це саме життя. Жодна віртуальна реальність готичних романів і комп'ютерних ігор не явить таких страхіть, які тихо й буденно відбуваються щодня в реальності нашій.

Учені нарешті зрозуміли поштових голубів
Ученим, нарешті, вдалося, вирішити загадку, яким образом голуби, випущені за сотні миль від рідного будинку, знаходять шлях назад до свого голубника. Відповідно до нового дослідження, птахи користуються для орієнтації силою магнітного поля Землі, так вони визначають своє місце розташування стосовно будинку.

Вітаміни можуть бути небезпечні
Весняний заряд бадьорості від вітамінів може бути небезпечний. Лікарі стверджують, що будь-яка хімічна речовина корисна тільки у випадку, якщо вона вживається в допустимій кількості. Численні отруєння, небезпечні прояви гіпервітамінозів, гормональні струси послужили точкою відліку для масштабних досліджень.

Голодування продовжує життя
Факт, що голодування продовжує в півтора рази життя мишей, був встановлений давно. Не так давно був виявлений ген продовження життя у черв'яків-нематод. Тепер дійшло і до людини.

Міфи про зір
Дуже важливо відрізняти факти від вимислів. Особливо, якщо це стосується зору. Існує багато пліток про зір. Приймати їх за чисту воду може бути небезпечно. Одержання знань про догляд за очима - перший крок до їхнього захисту.

Українські імена
Назовіть дочку або сина рідним іменем! Надія, Милослава, Світолика, Мавка, Красава, Дзвінка, Біляна, Волошка,Либідь, Лілея, Лоліта, Любава; Гарнослав, Гуляйвітер, Всевлад, Данило, Життєлюб, Зореслав, Яромир, Чеслав, Тихомир.

Смерть від сміху
Лікар, який працював у слаборозвинених країнах, Бентзен (Bentzen), пішов у кіно на фільм “Рибка по імені Wanda”. Одна зі сцен розсмішила Бентзена так сильно, що його серце не витримало й бідолаха помер.

Що приховує чашка кави?
Багато років наші мами і бабусі говорили нам «не пий багато кави – це шкідливо», але чому не пояснювали. То як же насправді діє кофеїн на людину і чи настільки він страшний? З погляду медицини кофеїн є класичним стимулятором. Він міститься в чайному листі, бобах какао, насінні кави, горіхах коли.

Випадкові винаходи
В 1886 році доктор і фармацевт Джон Пембертон (John Pemberton) намагався приготувати мікстуру на основі витяжки з листів південноамериканської рослини кока й африканських горіхів кола, що володіють тонізуючими властивостями. Пембертон спробував готову мікстуру й зрозумів, що вона має гарний смак.

  Міфи про шампанське
Впродовж багатьох років споживачі дотримуються одних і тих же думок, які не завжди є вірними, а іноді і парадоксальними. Тому завод шампанських вин Artyomovsk Winery вирішив розвінчати найбільш рейтингові помилки споживачів. Даний рейтинг складається з десяти помилок, і охоплює найбільш часті і цікаві міфи про шампанське і його споживання.

У нас Дід Мороз, а в них …
Діди Морози - вони всі такі неоднакові. Виглядають по-різному, один добрий, а інший може і покартати. У кожного є свій персональний спосіб проникнути в святковий будинок. Але яким би не був Дід Мороз, він завжди привітає і вручить подарунок, та й ще не один!

Комп’ютерні ігри корисні для здоров’я!?
Незважаючи на залякування батьків, діти можуть не боятися осліпнути від захоплення “бродилками” й “стрілялками”, затверджують дослідники Університету Рочестера. Проведене ними дослідження доводить, що зір людей, протягом місяця по кілька годин у день тих, хто грає у комп’ютерні ігри, покращилося на 20%.

Магія золотого перерізу
В давнину числам приписували магічний зміст. Приміром, одиниця вважалася символом єдності всього сущого, якимось абсолютом. Двійка відбивала подвійність світу: матерія - дух, чоловік - жінка, день - ніч... До містичних результатів призводило також застосування запозиченого в математики поняття пропорції (числове співвідношення між частинами одного цілого).

2008 рік - рік Земного Щура
На Сході щура сприймається зовсім інакше, ніж на Заході, де з ним пов\'язують лише негативні тенденції. У Індії щур зображається як їздова тварина слоновоголового бога Ганеши, бога вченості, в Японії - як супутниця бога щастя. Тут, як і в Китаї, відсутність щурів в будинку і у дворі вважалося тривожним знаком..

Відмінності чоловічого та жіночого мозку
Чоловічий мозок містить приблизно в 6,5 разів більше сірої речовини, у той час як у жіночому мозку в 10 разів більше білої речовини. Тому чоловіки так добре знають математику, а в жінок краще розвинені мовні навички.

В світі відбуваються Різдвяні дива (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Перед Новим Роком починаються дива. Невелику фотопідбірку цих чудес ми готові зараз Вам продемонструвати... 12 тисяч одягнених Санта Клаусами людей вийшли на вулиці Лондондеррі, що в Північній Ірландії, щоб спробувати встановити світовий рекорд по кількості Клаусів в одному місці

Унікальні можливості людей
При швидкому читанні стомлюваність очей менша, ніж при повільному. 95% людей читають дуже повільно - 180-220 слів у хвилину (1 сторінку за 1,5-2 хвилини). Рівень розуміння при традиційному читанні становить 60%, при швидкому - 80%.

Цікаві факти зі світу законів
1. У Бірмі за володіння незареєстрованним комп’ютером можуть посадити у в’язницю на 15 років. 2. В 1603 році в Японії за наказом імператора плавання стало обов’язковим шкільним предметом. 3. У місті Сьєна (Італія) жінкам по імені Марія (або Мері) заборонено займатися проституцією.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8