Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

10 жовтня 2007р. - середа
Будьте готові до того, що у Вашому житті будуть відбуватися неймовірні події і випадковості. Від цього дня можна чекати чого завгодно... Забороняється хірургія в області нирок, наднирників і сечового міхура.

9 жовтня 2007р. - вівторок
Сьогодні Ви зіштовхнетесь з труднощами і випробуваннями, які обов'язково подолаєте. Корисним буде очищення організму за допомогою водних процедур. Не рекомендується оперативне втручання в області черевної порожнини, на тонкому кишківнику, печінці, селезінці і підшлунковій.

8 жовтня 2007р. - понеділок
Не починайте нічого нового. Краще сходіть в гості, контактуйте з людьми і намагайтесь сприймати всі життєві події легко.

7 жовтня 2007р. - неділя
Сьогодні цілий день варто бути в колективі. Прислухайтесь до порад оточуючих і не позичайте нікому грошей. Водні процедури будуть особливо корисні невпевненим у собі людям.

6 жовтня 2007р. - субота
Скористайтесь моментом, щоб завести нові "корисні" знайомства. Вдалим буде спілкування з "сильними світу цього", а також, укріплення дружніх зв'язків, прийом гостей і укріплення власного авторитету. Непідходящий час для фінансових операцій, квартирного обміну і переїзду на нове місце проживання.

5 жовтня 2007р. - п'ятниця
Дуже активний день. Всі справи, які розпочнете сьогодні, обов'язково потрібно довести до кінця. Забороняється хірургія в області серця, хребта, ребер, діафрагми, спинного мозку і аорти. Дуже корисними будуть водні процедури, але не для тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями.

4 жовтня 2007р. - четвер
Вдалий час для усіх справ, що пов'язані з облаштуванням оселі і різноманітних покупок. Не рекомендується оперативне втручання в області грудної клітки, молочних залоз, шлунку і печінки.

3 жовтня 2007р. - середа
Сьогодні краще не позичати нікому грошей. Бажано також, не розпочинати будівництво. А от почата судова справа повинна закінчитись в Вашу користь. Водні процедури в цей день сприяють омолодженню шкіри.

2 жовтня 2007р. - вівторок
День вдалий для налагодження зв'язків з оточуючими. Довіряйте своїй інтуіції і у Вас все получиться.

1 жовтня 2007р. - понеділок
Сьогодні Вам гарантована розумова активність, проникливість і контактність. Вдалий день, щоб почати раніше заплановані справи, які Ви увесь час відкладали на потім.

30 вересня 2007р. - неділя
Проведіть цей день у колі сім'ї і друзів і намагайтеся не зверати увагу на дріб'язкові проблеми.

29 вересня 2007р. - субота
Сприятливий день для розвитку незакінчених справ, закріплення свого соціального і матеріального положення; для сімейних свят, зміцнення емоціональних зв'язків, купівлі ювелірних прикрас. Проте, сьогоднішній день абсолютно не підходить для занять пов'язаних з вогнем і металом.

28 вересня 2007р. - п'ятниця
Зростає вірогідність сварок і травматизма. День зручний для короткотривалих справ, ремонта на швидку руку, прийняття гостей, заріплення авторитета, демонстрації своїх здібностей, відпочинку, купівлі дорогоцінностей. Не дуже вдалий час для укладання шлюбу, сватання, заключення дооговорів, політичних акцій, оформлення заповіту і для любовних авантюр.

27 вересня 2007р. - четвер
Сьогодні слід бути особливо уважними, оскільки заздрощі оточуючих можуть принести багато бід. Не рекомендується оперативне втручання в області очей, вух, носа, а також стоматологічні операції.

26 вересня 2007р. - середа
Сьогодні повний місяць, тому краще не приймати відповідальних рішень. Варто пам'ятати, що ліки прийняті в цей день, діють сильніше, але і сильніше проявляється їх побічна дія. Не вдалий час для стрижки волосся.

25 вересня 2007р. - вівторок
Сьогодні можна розпочинати судові прцеси та займатися благочинністю. Не дуже вдалий час для того, щоб починати нову справу. Бажано відсторонитися від усього, що викликає тривогу.

24 вересня 2007р. - понеділок
Сьогодні будуть відбуватись дивні події і випадковості, тож варто приготуватись до несподіванок...

23 вересня 2007р. - неділя
В цей день стає можливим усе... Не дуже хороший час для спілкування з начальством. Підвищується небезпека нещасних випадків, тому краще провести сьогоднішній день вдома.

22 вересня 2007р. - субота
Сьогодні варто приділити увагу своїй сім'ї. Все, що ви робитимете разом принесе користь і задоволення. Ввечері дуже корисно буде відвідати сауну і розслабитися.

21 вересня 2007р. - п'ятниця
Нейтральний день. Дуже ефективними будуть процедури по омоложенню шкіри. Не рекомендується хірургія на колінних суглобах, серці і стоматологічні операції.

Сторінки:     1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32