Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

"Громови" повертаються!

З 21 вересня ми розпочинаємо уважно стежити за життям Громових у 12-серійному фільмі "Громови. Будинок надії" ("Громови 2"). У цей день, у неділю, о 20:50 на "Інтері" стартують перші дві серії телесаги про справжні родинні цінності, кохання та вірність, батьків та дітей. А продовження серіалу дивіться 22 вересня з понеділка по п'ятницю о 20:30.

У 1970-х ця дружня та щаслива родина жила у шахтарському містечку Кам'янка: Марія та Федір Громови та їх діти - Настя, Саша, Сава і маленький Микита. Але після загибелі батька, мати з дітьми була змушена поїхати звідти. Доїхати до Москви, як вони планували, у родини не вийшло: в дорозі у Насті викрали документи та гроші. Повернутись у Кам'янку вони також не мали змоги, тому лишились жити у незнайомому містечку. Там почали нове життя, але чи стали вони щасливі?..

Фільм "Громови. Будинок надії" - це продовження історії улюбленої усіма телеродини. Поховавши матір, на початку 1979 року Настя Громова разом з братами приїжджає до маленького підмосковного містечка Химки, де знаходиться будинок їх бабусі. Приїхавши туди, вони з'ясовують, що будинок вже зайняла їх далека родичка Люся. "Двоюрідна тітка" відчуває себе повноправною хазяйкою помешкання. Сусідка Геля, яка товаришувала з їх бабусею, поселяє Громових у себе і незабаром долучає до їх облаштування свого друга Шелеста, голову місцевого ЖЕКу. Але згодом родина вирішує перебратися до Москви, щоб продовжити там навчання і знайти хорошу роботу. Але у передолімпійський рік це не так просто зробити. На Громових чекають нові випробування...

У фільмі окрім вже улюблених глядачами акторів Глафіри Тарханової (Настя), Василя Ликшина (Саша) та Василя Прокоп'єва (Сава) з'явилось багато інших персонажів. Усі герої "Громових 2" надзвичайно колоритні. Чого вартий лише власник пивної гравець у шахи Андрійович - особистість просто з анекдотів та байок. Коли Володимир Меньшов побачив в сценарії цей персонаж, одразу погодився його зіграти.

За словами режисера Олександра Баранова, одна з найкращих ролей - у актриси Катерини Васильєвої. "Її героїня Марта - з партійної інтелігенції, яка у молодості знала Єсеніна та Маяковського. У неї у фільмі всього 6 сцен, 6 розмов про життя з Настею, яка працює у неї хатньою робітницею. Але кожну цю сцена чекаєш з нетерпінням" - розповідає режисер. Окрім того, у фільмі "Громови. Будинок надії" зіграли такі відомі актори, як Інга Оболдіна, Олександр Мохов, Світлана Чуйкіна, Максим Лагашкін, Володимир Толоконніков. У комічному амплуа виступили Павло Дерев'янко (Дерево), Кирило Плєтньов (Йорик) та Олександр Баширов (Башка), зігравши убійну трійцю працівників цвинтаря. "Баширов - неперевершений, він грає так, що його яскравим розповідям з життя неможливо не повірити і це дуже смішно" - згадує режисер Баранов.

Пряма мова:

Олександр Баранов, режисер-постановник (відомий по серіалу "Дільнця" з Сергієм Безруковим у головній ролі):

- Час "Громових-2" - 80-й рік, розквіт епохи застою, рік Олімпіади, останнього балу імперії, з якого почався розвал епохи. Правда, важких втрат та труднощів у Громових у продовженні не буде. Тепер усі їх випробування - лише добром та коханням.

Бахит Калибаєв, автор ідеї:

- У продовженні фільму ми побачимо родину Громових вже не у реаліях шахтарського містечка, герої долають випробування "Великим містом". У рік Олімпіади в Москві жорсткішими стають всі режими, над родиною Громових постійно майорить загроза виселення через відсутність прописки, немає можливості знайти роботу. І кожний з героїв намагається по-своєму вирішувати ці проблеми.

Володимир Меньшов, виконавець ролі Андрійовича:

- Мій герой виступає тут таким благородним Робін Гудом, який карає зло. Хоч сам він трошки розбійник, але у даному випадку це благородний розбійник.

Кирило Плєтньов, виконавець ролі Йорика:

- Мій герой - чемпіон з фехтування, через отриману травму він покинув спорт, і вимушений працювати на цвинтарі. Тоді це була прибуткова професія: люди заробляли гроші, ховаючи кримінальні трупи. Він пристрасно кохає дівчину, а вона дурить йому голову і зраджує з Сашком Громовим.

Цікаво:

Зйомки фільму тривали півроку. Знімали різні сезони, але оскільки зима виявилась без снігу, доводилось іти на всілякі хитрощі - десь використовувати штучний сніг та снігодуви, десь покривали все білими простирадлами. А коли сніг був вже непотрібний і знімали початок весни, несподівано все завалило кучугурами.

Цей час, кінець 70-х - початок 80-х режисер Олександр Баранов "пропустив крізь себе". Він зізнався, що пам'ятає все: і джинси з секонд-хенду, придбані втричі дорожче, і піонерські галстуки, які обмінювали на гумки в іноземців.

Фільм знімали у Дубні, Кимрах, Коломному, Москві. У Кимрах знімали будинки барачного типу, у яких, на подив багатьох акторів, ще й досі живуть люди. А у Москві на один знімальний день перекривали всю Червону площу і 200 людей масовки зображали гостей столиці та іноземців часів 80-го року. Актори запевняють: все вийшло дуже правдоподібно. Настільки, що у цьому фільмі кожний зможе побачити себе, своє минуле - якихось тридцять років тому, своє дитинство та молодість, свій двір, свою школу та палац культури.

Художник-постановник Ольга Погодіна зібрала гори реквізиту та костюмів 70-х років на великих ринках та комісіонках. За словами режисера Олександра Баранова, їм вдалося відтворити точні образи того часу: "Легше знімати ХІХ століття, яке менше знають. Актриса одягла сукню-кринолін, ходить, і всі задоволені. А тут необхідно було влучити саме у той одяг, у той побут, і найсмішніше - нічого не лишилось з тих років! Якось швидко все було знищено. Важко знайти інтер'єр, все що завгодно, навіть одяг на великих ринках купували поштучно, щоб одягти героїв. А їм потрібно було 500-600 костюмів мінімум".

У актора Васі Прокоп'єва, який зіграв Саву Громову до кінця зйомок почав ламатися голос. На щастя знімальної групи, весь звук з голос Васі записували на майданчику "вживу", тому що наприкінці проекту актор почав говорити вже не дитячим голосом, а басом.

Вася Прокоп'єв, до того, як потрапити на знімальний майданчик, заробляв миттям машин.

Для зйомок фільму художники створили точну копію легендарного олімпійського ведмедика натурального розміру, якого під час зйомок запустили у повітря на повітряних кулях на радість дітям.

Режисер: Олександр Баранов

Актори: Глафіра Тарханова, Інга Оболдіна, Олександр Воробйов, Олександр Мохов, Світлана Чуйкіна, Максим Лагашкін, Володимир Меньшов. Олександр Баширов, Павло Дерев'янко, Кирило Плєтньов та ін.

Сценарій: Олександр Баранов, Аркадій Казанцев

 

www.inter.ua

Надіслати другові

< Назад

 
ЛАНА.Жду сильно мой любимый фильм и хочеться, чтобы эти дети были счастливы. А еще мне нравится Вася милиционер, было бы хорошо, чтобы он с Настей остался. ждем, ждем!!!!!!!!!!!!!!!!
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: